Jaki jest kod promocyjny u bukmachera eWinner?

Specjalną ofertą promocyjną wszystkim nowym użytkownikom oferuje legalny bukmacher eWinner. Po wpisaniu limitowanego kodu promocyjnego, który znajduje się poniżej w artykule każdy z graczy może liczyć na darmowe środki na start.

Bonus powitalny do 655 PLN u bukmachera eWinner

Bonus powitalny do 655 PLN u bukmachera eWinner

Podstawowy krok, jaki trzeba wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.eWinner.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam oddać swoje podstawowe dane.

Kod promocyjny w eWinner

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego wystarczy wpisać specjalny kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Na uwadze trzeba mieć fakt, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Po czym pozostaje już dokonanie pierwszego depozytu i zagranie dowolnego kuponu, na którym to mogą znajdować się dowolne zdarzenia, które mogą być z oferty przedmeczowej lub na żywo.

sts bez depozytu 2021
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana jaką oferuje bukmacher eWinner znajdzie się na jego koncie. W przypadku przegranej typer może liczyć na zwrot stawki, aż do 155 PLN.

Dodatkowo po dokonaniu drugiego depozytu otrzyma on premię jej równowartości, która maksymalnie może wynieść nawet 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button