Legalni bukmacherzy online

Bukmacher Fortuna wprowadza nowy pakiet dla swoich graczy, w którym już na starcie możemy skorzystać z trzech bonusów.

Darmowe bonusy dla nowych graczy od Fortuny

Darmowe bonusy dla nowych graczy od Fortuny

Ta akcja promocja skierowana jest do graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera Fortuna.

A co ciekawego na start posiada bukmacher?

Wystarczy dokonać rejestracji konta, a w miejscu kod promocyjny wpisać BETONLINE. W zamian bukmacher przyzna bonus w wysokości 20 PLN. I co istotne w tym wszystkim nie trzeba dokonywać wpłaty, żeby otrzymać ten bonus. A sam proces rejestracji nie jest w żadnym wypadku skomplikowany trudny.

Gracze, który dokona wpłaty natomiast może skorzystać z zakładu bez ryzyka. Wystarczy zawrzeć kupon, jeżeli okaże się on przegrany w zamian bukmacher przyzna zwrot stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dodatkowo można otrzymać bonus w wysokości 100% wpłaty:

Chcąc go otrzymać należy na przestrzeni 10 dni od momentu rejestracji dokonać pierwszej wpłaty. Po czym na przestrzeni pierwszego miesiąca dokonać czterokrotnego obrotu wpłaty, czyli przy wpłacie za 300 PLN trzeba zawrzeć kupony na kwotę 1200 PLN. Trzeba pamiętać, że kupon promocyjny musi składać się z następujących warunków:

  • muszą na nim znaleźć się minimum trzy zdarzenia
  • kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.90

Spełniając te warunki promocji bukmacher przyzna bonus w wysokościowy 100% wpłaty, czyli jeżeli gracz dokonał depozytu w wysokości 400 PLN drugie tyle dostanie w formie bonusu. Maksymalnie bukmacher przyzna 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. Darmowe zakłady, frebebety, bonusy bez depozytów. Kody promocyjne do bukmacherów internetowych.

Comments are closed.

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image