Totalbet zmniejsza ryzyko przegranej – zwrot stawki

Bukmacher Totalbet oferuje swoim graczom bezpieczny zakład. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu, a w razie przegranej bukmacher dokona zwrotu stawi.

Mniejsze przegrane u bukmachera Totalbet

Mniejsze przegrane u bukmachera Totalbet

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Totalbet, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłąty.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy tej akcji to zawarcie kuponu, na który będzie znajdować się minimum dziesięć zdarzeń. W tej promocji biorą udział zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo bukmachera. Jednak operator wymaga, żeby na kuponie promocyjnym znalazło się minimum dziesięć zdarzeń, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.20.

forbet kod bonusowy
forbet kod bonusowy

Natomiast z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe, mające zdarzenia zwrotu, czyli takie które zostały rozliczone po kursie 1.00, a także zagrane systemem.

Kupon, który został zawarty przez gracza i spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jeżeli będzie miał jeden błąd to bukmacher dokona mu zwrotu stawki!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button