Liga Mistrzów – bonus od bukmachera STS. Pula Nagród 5000 PLN

Przed nami spotkania ostatniej szóstej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów sezonu 2019/2020. Z tej okazji popularny bukmacher STS przygotował promocję z łączną pulą nagród 5000 PLN.

Darmowy bonus na mecz Bayern – Tottenham

Darmowy bonus na mecz Bayern – Tottenham

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konta u popularnego w Polsce bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom do 11.12.2019 do godz. 21:00.Należy wiedzieć, ze gracz nigdzie swojego udziału nie musi zgłaszać, ani się zapisywać.

Akcja polega na zagraniu kuponu pojedynczego, na którym będzie znajdować się jednie typ z oferty przedmeczowej na dokładny rezultat spotkania pomiędzy Bayernem Monachium, a Tottenhamem. Te spotkanie będzie rozegrane w ramach szóstej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

legalny bukmacher betclic polska bonus za darmo
Kod promocyjny bukmachera Betclic na darmowy bonus cashback

Rywalizacja pomiędzy Bayernem, a Tottenhamem zapowiada się jako ciekawy pojedynek. Tym bardziej, ze Koguty będą chciały zrewanżować się za pierwszy pojedynek, w którym to przegrały 2-7.

Warto jest wiedzieć, że każdy gracz w ramach tej akcji może zagrać pięć kuponów. Poza tym stawka każdego z tych zakładów musi wynieść dokładnie 10 PLN.

Pula nagród w tej akcji wynosi 5000 PLN. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy graczami, którzy zagrali kupon spełniając powyższe warunki oraz ich zakład został rozliczony jako wygrany.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje graczom na start:

  • freebet o wartości 29 PLN bez dokonania wpłaty
  • bonus równowartości wpłaty do 1200 PLN

Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest wiedzieć, że jest to jedyna możliwość, aby wpisać ten kod.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button