2400 PLN tyle do odebrania w nowej promocji STS

Bukmacher STS oferuje najnowszy pakiet powitalny graczom, w którym to na start można otrzymać takie bonusy jak freebet bez depozytu o wartości 29 PLN, bonus do 1200 PLN za pierwszą wpłatę oraz zakład bez ryzyka do 200 PLN. Chcąc skorzystać z tych promocji wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

EL Clasico. Bonus od legalnego bukmachera

EL Clasico. Bonus od legalnego bukmachera

Ta akcja skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a do tego wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Pierwsza czynność tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera www.sts.pl. Ten proces jest bardzo prosty, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane osobowe, jak imię czy nazwisko.

Bonus za rejestrację bez wpłaty własnej od legalnego bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje na start graczom bonus o wartości 29 PLN bez dokonania depozytu. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać darmowe środki.

legalny bukmacher betclic polska bonus za darmo
Kod promocyjny bukmachera Betclic na darmowy bonus cashback

100% bonusu za pierwszy depozyt od bukmachera STS

Bukmacher STS zwiększa pierwszą wpłatę swoim graczom. Wysokość otrzymanych środków uzależniona jest wyłącznie od wysokości depozytu:

Przykład: Gracz wpłacił 800 PLN. Taką samą wartość typer otrzyma w formie środków bonusowych. Razem typer będzie posiadał 1600 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Użytkownik maksymalnie może otrzymać nawet 1200 PLN.

Bezpieczny zakład do 200 PLN u bukmachera STS

Nowi gracze bukmachera STS mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 200 PLN. Wystarczy, że typer zagra dowolny zakład SOLO lub AKO, aby w razie przegranej otrzymać zwrot stawki. W przypadku wygranej cała kwota trafi na konto typera.

Należy jednak mieć na uwadze fakt, że kupon promocyjny musi zostać rozliczony do 18.12.2019 roku do godziny 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button