Jak wygrywać więcej o 14% u bukmachera?

Chociaż nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, stawiając kupon u bukmachera Forbet, można otrzymywać wygrane większe o 14%. Zdradzamy, jak to się robi!

Jak wygrywać więcej o 14% u bukmachera?
Jak wygrywać więcej o 14% u bukmachera?

Bonus w Forbet. Jak odebrać?

Oferta specjalna przygotowana przez bukmachera nosi nazwę poranny bonus Forbet. Nie trzeba się do niej w żaden sposób zapisywać, a powiększone wygrane są traktowane jako gotówka, której nie trzeba obracać!

Jedynym minusem promocji jest fakt, że można korzystać z niej tylko w godzinach 6.00-12.00. Tak więc nie po pracy, ale raczej przed powinieneś zajrzeć do bukmachera i sprawdzić kursy na swoich faworytów!

forbet kod bonusowy
forbet kod bonusowy

Zasady są bardzo proste: dodajesz do kuponu cztery zdarzenia, a następnie wybierasz specjalny kurs w wysokości 1.14. Ostatni etap to wybór stawki i zagranie zakładu. Jak to mówią: szybko, łatwo i przyjemnie!

Większe wygrane Forbet

Dla początkujących graczy przygotowaliśmy specjalny poradnik wideo, który pokazuje, jak wygląda korzystanie z bonusu w praktyce. Szybko przekonacie się, iż to wyjątkowa prosta sprawa!

Jeszcze do niedawna podobne promocje organizował, miedzy innymi, Bwin Polska. Obecnie ten bukmacher nie jest jednak dostępny w naszym kraju, a wszystko dlatego, iż nie posiada licencji Ministerstwa Finansów.

Odebrałeś już freebet Forbet? Jeżeli nie, możesz skorzystać z oferty powitalnej w każdej wolnej chwili! Wpisujesz tylko kod promocyjny „BETONLINE” i kończysz rejestrację!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button