Gwarantowane freebety na europejskie puchary od eWinner

Czas na bardzo ciekawe dni związane z europejskimi pucharami w piłce nożnej. A każdy typer typujące mecze z tych rozgrywek będzie mógł liczyć na extra kasę od eWinner i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonusy codziennie za obstawienie meczy

Bonusy codziennie za obstawienie meczy

Warto jest na samym wstępie dodać, że przed nami bardzo ciekawe dni związane z europejskimi pucharami. Bowiem dojdzie do takich konfrontacji, jak m.in. Manchester City – Atl. Madryt, Chelsea – Real Madryt, Villarreal – Bayern Monachium, E. Frankfurt – Barcelona.

Dodatkowo każdy z użytkowników może skorzystać z promocji „Freebet 90 PLN na europejskie puchary”, która jest aktywna wyłącznie do 7 kwietnia do godziny 23:59.

Lecz na uwadze trzeba mieć to, iż chcąc z niej skorzystać należy się do niej zapisać na stronie www.eWinner.pl i to jeszcze przez zagraniem kuponu.

Freebety za obstawienie meczy

Warunki akcji promocyjnej „Freebet 90 PLN na europejskie puchary” są niezwykle proste. Bowiem wystarczy zagrać kupon AKO za minimum 20 PLN, na którym to muszą znajdować się wyłącznie mecze z Ligi Mistrzów, Europy lub Konferencji.

Aktualny kod promocyjny w Fuksiarz PL

Za każdy zagrany kupon w czasie trwania tej promocji gracz może otrzymać w wysokości połowy stawki. Maksymalnie może to być 30 PLN. Łącznie w czasie trwania tej akcji każdy z typerów może otrzymać nawet 90 PLN.

Jaki kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner online oferuje każdemu graczowi specjalną akcję powitalną, w której to można liczyć na:

  • bezpieczny pierwszy kupon do 110 PLN
  • bonus 100% za drugi depozyt do 500 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button