Bonusy za depozyt od bukmachera eWinner. Gwarantowane 300 PLN

Legalny bukmacher eWinner PL oferuje limitowaną akcję promocyjną wszystkim swoim graczom z okazji spotkań eliminacyjnych do Mistrzostw Świata. Każdy z użytkowników może otrzymać nawet 300 PLN.

Bonus od depozytu do 300 PLN

Bonus od depozytu do 300 PLN

Przed nami bardzo ciekawe wieczory związane z piłką nożną, ponieważ czekają nas decydujące starcia o Mistrzostwa Świata 2022 w piłce nożnej i to na każdym kontynencie.

Na tą okazję bukmacher eWinner PL przygotował specjalną akcję promocyjną „Bonus od depozytu do 300 PLN”, która jest aktywna wszystkim graczom w dniach od 23 do 29 marca do godziny 23:59.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty promocyjnej koniecznie musi do niej dołączyć. Należy tego dokonać wyłącznie na stronie www.eWinner.pl.

Extra 300 PLN od eWinner

Użytkownik, który zapisał się już do promocji w dalszej kolejności musi dokonać depozytu na swoje konto bukmacherskie.

Następnie pozostajemzagranie dowolnego kuponu AKO z kursem łącznym nie mniejszym niż 2.50. Należy mieć na uwadze, że stawka zakładu musi być równa dokonanemu depozytowi.

Bonus za depozyt od STS

W przypadku wygranego kuponu, który spełnia powyższe warunki promocji i okazał się on wygrany bukmacher eWinner PL przyzna graczowi bonus o wartości 50% depozytu. Najwyższa wartość, jaką każdy użytkownik może otrzymać wynieść musi nawet 300 PLN.

Kod promocyjny w eWinner:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują graczom specjalną akcję promocyjną, na sam start, w której to można otrzymać 610 PLN. Wystarczy wpisać kod promocyjny –> BETONLINE podczas rejestracji konta, aby otrzymać dodatkową kasę.

To sprawi, ze pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, aż do 110 PLN. Dodatkowo po dokonaniu drugiej wpłaty użytkownik otrzyma jej równowartość, aż do 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button