Gdzie można grać bez podatku u legalnego bukmachera w Polsce?

Bukmacher eFortuna online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na większe wygrane o 14%. I to bez żadnego limitu.

Wygrywaj więcej u legalnego bukmachera eFortuna

Wygrywaj więcej u legalnego bukmachera eFortuna

Śmiało można powiedzieć, że jest co obstawiać u bukmachera Fortuna. Oferta operatora jest niezwykle bogata. W dodatku rozgrywane są mecze w większości rozgrywek, jak m.in. w piłce nożnej, koszykówce, tenisie, czy tez hokeju na lodzie.

Na przeciw graczom wychodzi www.eFortuna.pl, który oferuje promocję „Happy hours graj bez podatku”, która jest aktywna jest aktywna:
oferta przedmeczowa:
→ poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek w godzinach 16:00 – 18:00
→ sobota, niedziela w godzinach 12:00 – 15:00

Oferta LIVE:
→ poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela: 24 godziny na dobę

Obstawienie meczy bez podatku u bukmachera Fortuna

W promocji „Happy hours graj bez podatku” warunkiem jest zagranie kuponu AKO za minimum 2 PLN, na którym to murza znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

sts bez depozytu 2021
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Za każdy zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji i jeśli zostanie on rozliczony, jako wygrany gracz będzie mógł liczyć na większe wygrane o 14%. I co warto jest zaznaczyć, że można obstawiać mecze bez żadnego limitu.

Nowy kod promocyjny w eForutnie:

Legalny bukmacher eFortuna na sam start wszystkim swoim graczom oferuje limitowany pakiet powitalny, w którym to można liczyć na:

  • 20 PLN za założenie konta bez depozytu
  • pierwszy bezpieczny kupon do 600 PLN

Jednak chcąc dokonać aktywacji powyższych bonusów należy wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że pakiet powitalny zostanie automatycznie aktywowany.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button