STSbet bonus powitalny 2021. Co dla nowych graczy?

Jaka promocja na start dostępna jest u bukmachera internetowego STSbet? Bonus powitalny na rok 2021, czyli wszystko, co każdy typer powinien wiedzieć na temat rejestracji w tym portalu!

STSbet bonus powitalny 2021. Co dla nowych graczy?
STSbet bonus powitalny 2021. Co dla nowych graczy?

Obstawianie meczów w STSbet . Rejestracja konta krok po kroku

Jeżeli interesuje kogoś obstawianie meczów w STSbet, na pewno musi mieć świadomość tego, że firma bukmacherska STS jest w naszym kraju legalna, ponieważ posiada licencje Ministerstwa Finansów na przyjmowanie zakładów online oraz w punktach stacjonarnych. Jest jednak jedno małe „ale” – mowa tutaj tylko i wyłącznie o stronie www.STS.pl, a nie portalu STSbet, który jest czymś zupełnie innym!

Strona internetowa STSbet.com przygotowana została z myślą o osobach, które chcą grać w STS, ale nie zamieszkują na terenie Polski. Innymi słowy, to serwis stworzony dla typerów z zagranicy, czyli tych, co mogą grać w kasynach internetowych, a ich obstawianie nie musi ograniczać się do wymagań polskiej ustawy hazardowej.

sts bez depozytu 2021
sts bez depozytu 2021

Oferta STSbet dostępna jest – między innymi – dla mieszkańców Niemiec czy Wielkiej Brytanii. Nigdy nie jest i nie będzie można z niej skorzystać w Polsce, dlatego też dostępny w STSbet bonus powitalny 2021 nie powinien być tematem zainteresowań żadnej osoby, która stawia kupony na terenie naszego kraju.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeżeli interesuje kogoś rejestracja konta w STSbet, powinien w miarę możliwości jak najszybciej zmienić swój tok myślenia i „przestawić” się na założenie profilu na stronie www.STS.pl. To już jest w stu procentach legalne i dostępne dla każdej pełnoletniej osoby w Polsce!

Bonus powitalny w STS – co dla nowych graczy?

Z racji tego, że nie można w Polsce skorzystać z promocji STSbet bonus powitalny 2021, osobom zainteresowaniem graniem u tego bukmachera nie pozostaje nic innego jak sprawdzenie, co można zyskać za zapisanie się do www.STS.pl. Na szczęście, nie mówimy tutaj o ofercie, która nie jest w stanie zainteresować nawet tych najbardziej wymagających.

Jeżeli ktoś nie posiada konta w STS w Polsce, może założyć je w ciągu mniej niż 60 sekund. Formularz online dostępny na www.STS.pl to tylko kilka rubryk do wypełnienia, a kod promocyjnyBETONLINE” to przepustka do dodatkowych bonusów!

Tak zakłada się konto w STS, by otrzymać bonusy powitalne na start 2021. ZOBACZ WIDEO:

STS bez depozytu. Kod promocyjny na prezent 29 PLN!

Dostępny jest na stronie legalnego bukmachera STS bonus bez depozytu, czyli pieniądze przyznawane bez konieczności wpłacania na konto typerskie nawet najmniejszej kwoty. Co bardzo ważne, dokładnie 29 PLN można zyskać tylko wtedy, jeśli podamy kod promocyjny „BETONLINE„. Oferta ta jest w stu procentach legalna!

Premia bez wpłat to jeszcze nie wszystko, co można zyskać. Dla nowo zarejestrowanych na stronie www.STS.pl dostępne są również:

  • 100% do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie
  • 20 PLN jako zakład bez ryzyka w Wirtualnych Sportach
  • 20 PLN do wykorzystania w formie bezpiecznego kuponu w kartach Betgames

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button