Fortuna bonus powitalny. Dodatkowe 50 PLN ze specjalnym kodem promocyjnym!

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim nowym użytkownikom ekstra bonus już na sam start. Gracze oprócz standardowego pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą: pewne 20 PLN za rejestrację, bonus do 1000 PLN za wpłatę oraz zakład bez ryzyka do 115 PLN mogą liczyć na dodatkowe środki o wartości 50 PLN.

eFortuna najnowszy kod promocyjny na start.

eFortuna najnowszy kod promocyjny na start.

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał jeszcze konta u legalnego bukmachera eFortuna online. Warunki promocji są niezwykle proste i czytelne. Nadmienić trzeba, że gracze swojego udziału nie muszą nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Wystarczy w dniach od 5 do 7 czerwca do godz. 23:59 dokonać rejestracji konta na stronie www.eFortuna.pl. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty i co istotne nie sprawi nikomu zbyt większych problemów.

Kod bonusowy w eFortunie

Chcąc skorzystać z pakietu powitalnego gracz musi mieć na uwadze, że obowiązkowo musi wpisać specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Typer, który przejdzie prawidłowo proces weryfikacji danych otrzyma pewne 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie Fortuna. Warto wiedzieć, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

Darmowy bonus za depozyt.

Gracz, który natomiast dokona swojego pierwszego depozytu może liczyć na jego bonus równowartości dokonanej wpłaty. Wszyscy nowi użytkownicy mogą otrzymać maksymalną premię do 1000 PLN.

sts darmowy bonus 2020
Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Warto jest mieć na uwadze, że jeśli gracz, który dokona depozytu o wartości nie mniejszej niż 50 PLN w czasie trwania promocji otrzyma w prezencie dodatkowe 50 PLN, które będzie mógł wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Zakład bez ryzyka w eFortunie

Typer, który dokonał swojego pierwszego depozytu może również liczyć na Cahsback, czyli zakład bez ryzyka.

Wystarczy zagrać dowolny zakład SOLO lub AKO, a w przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot całej stawki, za jaką zawarł kupon. Maksymalna kwota, na jaką może liczyć gracz to 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button