Ekstra 35 PLN za grę LIVE! Darmowe środki na zakłady bukmacherskie od STS

Legalny bukmacher STS oferuje wszystkim użytkownikom graczom specjalną ofertę promocyjną „Ekstra 35 PLN LIVE”, w której to użytkownicy oprócz wygranej gotówki mogą liczyć codzienne na bonusy.

Premia dla graczy za typowanie meczy

Premia dla graczy za typowanie meczy

Nie da się ukryć, że z dnia na dzień oferty bukmacherów są coraz bardziej bogatsze. Wynika to z tego, że coraz więcej rozgrywek wraca do rozgrywek, m.in. z piłki nożnej, tenisa, czy też koszykówki.

Natomiast bukmacher STS oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną „Ekstra 35 PLN LIVE”, a dostępna jest ona typerom do 21 czerwca do godz. 23:59.

Pamiętaj, że jeśli chcesz skorzystać z tej oferty to koniecznie musisz się do niej zapisać. Dokonać tego można w niezwykle prosty sposób, ponieważ trzeba wykonać dwie czynności.

Pierwsza z nich jest to zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, po czym użytkownik musi wyrazić chęć wzięcia udziału w tej ofercie. Poprzez kliknięcie w przycisk „Weź udział” w zakładce promocyjnej „Ekstra 35 PLN LIVE”.

Darmowe środki dla graczy za obstawienie meczy:

Polski Bukmacher STS w ramach oferty „Ekstra 35 PLN LIVE” kwalifikuje wyłącznie zakłady AKO, tzw. wielozdarzeniowe, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.50.

Istotne w tym wszystkim jest to, że na zakładzie mają prawo znajdować się tylko zdarzenia z oferty LIVE. Jednak gracz sam wybiera z jakiej one będą dyscypliny, ponieważ kwalifikują się wszystkie kategorie, jakie bukmacher STS posiada w swojej ofercie.

legalny bukmacher betclic polska bonus za darmo
Kod promocyjny bukmachera Betclic na darmowy bonus cashback

Warto jest mieć na uwadze, że stawka minimalna zakładu nie może wynosić mniej niż 20 PLN. Jednak te zakłady, które zostaną zawarte za środki bonusowe automatycznie zostaną wykluczone z tej oferty.

Wszyscy użytkownicy za każdy trafiony zakład, który spełnia powyższe warunki promocji otrzymają pewne 5 PLN. Łącznie wszyscy typerzy mają prawo otrzymać 35 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej 2020

Wszyscy nowi użytkownicy już na sam początek mają prawo otrzymać darmowe środki na start o łącznej wartości 1229 PLN. Bowiem w skład pakietu powitalnego u bukmachera STS wchodzą:

  • bonus za rejestrację bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Użytkownik, który chce skorzystać z wyżej wspomnianych bonusów będzie mógł z nich skorzystać pod warunkiem, że wpisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Na uwadze trzeba mieć, że jest to jedyny moment, aby wpisać ten kod.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button