Duża kasa do zgarnięcia w Betclic. Kto jest ekspertem od Bundesligi.

Przed nami ostatnia kolejka spotkań sezonu 2019/20 w niemieckiej Bundeslidze. Na tą okazję legalny bukmacher Betclic Polska przygotował ofertę limitowaną, w której to typerzy oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na dodatkowe środki. Na pewno jest o co walczyć, bowiem pula nagród wynosi, aż 55 000 PLN.

Typer Bundesligi 2020

Typer Bundesligi 2020

Pomimo, że w znamy już Mistrza Niemiec oczywiście zostali nim Bawarczycy. To jednak trzeba przyznać, że emocji nie zabraknie podczas najbliższych pojedynków, ponieważ przed nami chociażby takie konfrontacje, jak VfL Wolfsburg vs Bayern, Borussia Dortmund vs Hoffenheim czy też Gladbach vs Hertha.

Natomiast legalny bukmacher Betclic Polska oferuje specjalną ofertę promocyjną na tą okazję, czyli „Piłkarski Jackpot”. Dostępna jest ona graczom do 27 czerwca do godz. 15:30. Śmiało można powiedzieć, że pula nagród jest bardzo duża, bo wynosi, aż 55 000 PLN.

Wymagane jednak przez bukmachera Betclic Polska jest to, że do tej oferty koniecznie trzeba dołączyć. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.Betclic.pl. Kolejna czynność wykonana przez gracza jest to kliknie w guzik „Dołącz”, a znajduje się on w zakładce promocyjnej „Piłkarski Jackpot”.

„Piłkarski Jackpot” dla graczy. Pula nagród 55 000 PLN

Dopuszczone przez bukmacher Betclic w ramach promocji „Piłkarski Jackpot” są wyłącznie zakłady AKO, tzw. wielokrotne. Musi na nich znajdować się dokładana ilość ośmiu zdarzeń, które muszą być z trzydziestej czwartej kolejki niemieckiej Bundesligi.

Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, które muszą być w formacie 1 lub x lub 2 [czyli wygrana gospodarzy lub remis lub wygrana gości] na poniższe mecze:

  • Augsburg vs RB Lipsk
  • Werder vs FC Koeln
  • Borussia Dortmund vs Hoffenheim
  • Eintracht vs Paderborn
  • Bayer vs Mainz
  • Gladbach vs Hertha
  • Union vs Fortuna
  • VfL Wolfsburg vs Bayern
sts darmowy bonus 2020
Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Warto jest mieć na uwadze, że wszyscy użytkownicy mają prawo zagrać do pięciu kuponów promocyjny, których stawka nie może wynosić mniej niż 10 PLN. Zakłady zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej oferty.

Graczom, którym uda się poprawnie wytypować osiem spotkań trzydziestej czwartej kolejki niemieckiej Bundesligi to oprócz wygranej gotówki podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która to wynosi 55 000 PLN.

Kod bonusowy w Betclic Polska online:

Nie masz konta u bukmachera Betclic Polska? Warto jest wiedzieć, że wszyscy gracze już na start u tego operatora otrzymują Cashbacka, a dokładnie mówiąc zakład bez ryzyka. Typer, który chce skorzystać z tej formy promocyjnej koniecznie musi wpisać limitowane hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, jak zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki. Bowiem otrzyma zwrot całej kwoty, która maksymalnie może wynieść nawet 550 PLN.

Poza tym warto jest mieć na uwadze, że wspomniany operator posiada w swojej ofercie chociażby akcję „Multi+”, w której to typerzy mogą liczyć na większe wygrane, a maksymalny bonus, jaki może zostać przyznany graczom to, aż 50%.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button