Bonusy specjalne w STS. Olimpiada 2020/2021

Bukmacher STS online oferuje wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę z okazji rozgranych w Tokio Igrzysk Olimpijskich. W przypadku każdego przegranego kuponu na konto gracza trafi zwrot stawki, a może on wynieść nawet 200 PLN.

Bukmacher STS oddaje kasę graczom za przegrane kupony

Bukmacher STS oddaje kasę graczom za przegrane kupony

Na brak emocji podczas Igrzysk Olimpijskich trzeba powiedzieć, ze narzekać na pewno nie można, ponieważ rozgrywane są regularnie mecze w większość dyscyplin. Na przeciw typerom wychodzi bukmacher STS, który zmniejsza przegrane w promocji „Cashback do 200 PLN na Igrzyska”.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Wspomniana akcja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest w dniach: pierwszy od 23.07 do 30.07 do godziny 23:59, drugi od 1.08 do 8.08 do godziny 23:59.

Tokio 2020. Bonusy dla graczy

Zadaniem typerów w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest obstawianie spotkań z IO. Gracz ma prawo wyboru, czy jest to kupon SOLO lub AKO. Jednak nie ważne, jaki zakład wybierze to koniecznie na nim musi znajdować się co najmniej jeden typ pochodzący z oferty na IO z kursem nie mniejszym niż 1.50.

Pewne 34 PLN na start od Superbet

W przypadku, gdy kupon lub kupony okażą się przegrane to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 15% stawki, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 200 PLN.

Kod promocyjny w STS online:

Popularny polski bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi najnowszy pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premia równowartości dokonanego depozytu do 2000 PLN

Jednak chcąc liczyć na wyżej wymienione bonusy konieczne jest wpisanie kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A warto jest dodać, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button