Gwarantowane 100 PLN na kwalifikacje do europejskich pucharów od STS

Rozpoczynamy przygodę z eliminacji do piłkarskich europejskich pucharów, tj. Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji. Z tej strony bukmacher STS zmniejsza przegrane wszystkim graczom, gdzie można otrzymać ekstra kasę.

Cashback na Europejskie Puchary w STS

Cashback na Europejskie Puchary w STS

Śmiało można powiedzieć, że emocji na pewno nie powinno brakować. Tym bardziej, że będziemy mogli obserwować w akcji polskie drużyny, tj. Bodo/Glimt vs Legia Warszawa, Paide vs Śląsk Wrocław.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher STS, który oferuje akcję „Cashback na Europejskie Puchary”, a jest ona aktywna w dniach od 6 do 8 lipca. Gracz, który chce z niej skorzystać musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Zwrot stawki za przegrane kupony w STS:

Zadaniem typerów w wspomnianej ofercie promocyjnej jest zawarcie kuponu, na którym to koniecznie musi znajdować się minimum 1 typ związany z eliminacji do rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji.

Pewne 34 PLN na start od Superbet

W przypadku przegranej każdy z graczy może liczyć na zwrot 15% stawki. Nadmienić jest warto, że stawki się zsumują za wszystkie kupony z trzech dni. Maksymalnie można otrzymać nawet 100 PLN.

Bonus bez depozytu w STS 2021:

Polski bukmacher STS online oferuje graczom limitowany pakiet powitalny, w którym to można otrzymać na sam start:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne typerom wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button