Bonus do 40 PLN za aktywność od bukmachera Betclic

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher Betclic Polska online. Wystarczy zawrzeć kupon AKO, na którym to będą znajdować się zdarzenia z tenisa, aby liczyć na dodatkowe 40 PLN w formie środków bonusowych.

Misja Tenis, czyli 40 PLN od Betclic za typowanie meczów

Misja Tenis, czyli 40 PLN od Betclic za typowanie meczów

A na pewno jest obecnie co obstawiać, ponieważ rozgrywany jest prestiżowy turniej Indian Wells, w którym to cały czas walczy Hurkacz. Najbliższy rywalem Polaka będzie Karacjew.

Natomiast legalny bukmacher Betclic Polska nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy bonusami w promocji „Misja tenisa”, która jest aktywna do 17 października do godziny 23:59. Jednak chcąc skorzystać z tej promocji należy do niej się zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonus do 40 PLN za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu AKO, na którym to muszą znajdować się same spotkania z tenisa. Mogą one być z dowolnego turnieju. Dodatkowo mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Jednak dodatkowo każdy kupon promocyjny musi spełniać jeszcze dwa proste warunki: kurs łączny nie mniejszy niż 3.00, a także stawka minimalna minimum 20 PLN.

sts bez depozytu 2022
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy co najmniej dwa zakłady okażą się wygrane to super. Bowiem wówczas na konto gracza oprócz wygranej gotówki trafi premia w wysokości 40 PLN.

Kod promocyjny w Betclic Polska:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online w swoim pakiecie powitalnym każdemu użytkownikowi oferują na sam start pierwszy bezpieczny kupon. Cashback będzie aktywny typerom wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Popularny bukmacher Betclic założenie konta tak uprościł, że trwa to niebywale szybko, w minutę możemy być właścicielami nowego konta do obstawiania meczów przez internet.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, bowiem będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button