Legalni bukmacherzy online

W związku z sobotnim pojedynkiem pomiędzy Widzewem Łódź, a Ruchem Chorzów w Fortuna 1 liga bukmacher LvBet organizuje promocję dla swoich graczy, w której to zmniejsza ryyzko przegranej.

Zwrot za remis na spotkanie Widzew Łódź – Ruch Chorzów

Zwrot za remis na spotkanie Widzew Łódź – Ruch Chorzów

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też zapisywać. Warunkiem podstawowym jest zawarcie kuponu pojedynczego bądź wielozdarzeniowego na konfrontację pomiędzy Widzewem Łódź, a Ruchem Chorzów. Pojedynek zaplanowano na sobotę 4 kwietnia na godzinę 19:10 i właśnie do tej godziny mamy czas na zawarcie kuponu. Stawka za jaki ostanie zawarty kupon nie może być mniejsza niż 20 PLN.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Natomiast z promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe, zagrane system bądź z wykorzystaną opcją Cash – out.

Jeżeli okaże się, że gracz spełnia warunki tej promocji, a podczas tego pojedynku padnie remis bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie będzie to 50 PLN.

Bonus w formie środków bonusowych trafi na konto gracza najpóźniej w dniu 6 maja do godziny 17:00. A wypłacić go będzie można przez dokonanie jednokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. Darmowe zakłady, frebebety, bonusy bez depozytów. Kody promocyjne do bukmacherów internetowych.

Comments are closed.

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image