Legalny bukmacher STS rozdaje gotówkę na Black Friday. Pewne 200 PLN dla graczy.

„Black Friday” u legalnego bukmacher STS trwa przez cały weekend. I jest to doskonała okazja do zdobycia extra środków, ponieważ każdy gracz może liczyć nawet na premię o wartości 200 PLN.

Pewne 200 PLN dla graczy na Czarny Piątek u bukmachera STS

Pewne 200 PLN dla graczy na Czarny Piątek u bukmachera STS

Warunki oferty „200 PLN na Black Friday” są bardzo proste. Wystarczy dokonać wpłaty i zagrać dowolny zakład, aby został przyznany onus dla graczy.

Na uwadze trzeba mieć, że do tej oferty koniecznie trzeba się zarejestrować na stornie www.STS.pl, a dostępna jest ona do 29 listopada do godziny 23:59.

Czarny Piątek 2020. STS daje 200 PLN na obstawianie!

Gracz, który zapisał się już do tej oferty musi dokonać depozytu w wysokości nie mniejszym niż 100 PLN i następnie zagrać kupon spełniający następujące warunki:

  • kurs całkowity nie mniejszy niż 1.85
  • stawka zakładu musi wynosić minimum 50 PLN

Typer sam wybiera, jakie zdarzenia znajdują się na zakładzie. Pochodzić one mogą z dowolnej dyscypliny, jaką bukmacher STS posiada. W dodatku mogą być z oferty przedmeczowej i „na żywo”.

superbet zakłady online
Kod promocyjny BETONLINE na darmowy freebet 34 PLN

Użytkownik, który spełni powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie premię wartości 50% dokonanej wpłaty. Maksymalnie może ona wynieść nawet 200 PLN.

Bonus powitalny w STS 2022:

Maksymalny bonus powitalny u bukmachera STS wynosi, aż 1229 PLN. Chcąc dokonać aktywacji pakietu startowego gracz musi obowiązkowo wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE podczas zakładania konta.

Dzięki temu nowy gracz otrzyma pewne 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Typer, który zdecyduje się na pierwszą wpłatę, otrzyma bonus jej równowartości, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 11

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button