Legalni bukmacherzy online

Bukmacher Betfan zwiększa wygrane swoim graczom nawet 20%. Wystarczy zagrać kupon, aby cieszyć się z większej wygranej. A co jeszcze oferuje ten operator? Zobacz!

Większe wygrane nawet o 20% u bukmachera Betfan

Większe wygrane nawet o 20% u bukmachera Betfan

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Betfan.

Warunki tej akcji są niezywkle proste. Wystarczy zagrać kupon AKO (minimum dwa zdarzenia), gdzie kurs łączny musi wynosić minimum 2.00.

Jednak to nie wszystko. Jeżeli na kuponie będą co najmniej cztery zdarzenia, a kurs całkowity będzie wynosił minimum 4.00. To bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 20%.

Bukmacher automatycznie zwiększy wygraną swoim graczom, jeżeli zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym kupon został rozliczony jako wygrany.

Każdy gracz w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Pakiet powitalny u bukmachera Betfan:

Warto jest wiedzieć, że bukmacher Betfan ma niezywkle ciekawy pakiet powitalny. Wystarczy dokonać rejestracji konta i wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, ze bukmacher aktywuje pakiet powitalny. Za każdą z trzech z pierwszych wpłat można otrzymać nawet 1000 PLN. To sprawia, że maksymalnie można otrzymać 3000 PLN w formie środków bonusowych.

Dodatkowo pierwszy kupon jest objęty cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeżeli kupon okaże się przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie do 50 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. Darmowe zakłady, frebebety, bonusy bez depozytów. Kody promocyjne do bukmacherów internetowych.

Comments are closed.

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image