Legalni bukmacherzy online

Bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom promocję “Happy hours”. Wystarczy zagrać kupon, aby cieszyć się z ewentualnej większe wygranej o 14%.

Większe wygrane o 14% u bukmachera Fortuna

Większe wygrane o 14% u bukmachera Fortuna

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w każdy piątek, kiedy rozgrywana jest PKO Ekstraklasa. Najbliższa okazja do skorzystania z tej akcji już dzisiaj, czyli 16 sierpnia.

Chcąc liczyć na większą wygraną należy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI w godzinach 17:00 – 18:00 i dodać bonus “Happy Hours” do kuponu. To sprawi, że kupon automatycznie jest zapisany do tej akcji. Warto jest podkreślić, ze każdy gracz w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Na kuponie promocyjnym muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia, ale wszystkie muszą z nich pochodzić z oferty przedmeczowej. Natomiast stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Kod promocyjny BetClic Polska “kod500”

Warto jest nadmienić, że kupony można zagrać zarówno z aplikacji mobilnej jak i strony internetowej tego operatora.

W ramach tej akcji wykluczone automatycznie wszystkie kupony, na których będą znajdować się zdarzenia z Superoferty, Hitudnia oraz bezpiecznym zakładem. Kupony, na których znajduje się bonus “Happy Hours” nie podlegają opcji „Early Cash Out”.

Freebet 20 PLN bez depozytu od bukmachera Fortuna:

Warto jest wiedzieć, że bukmacher Fortuna przyznaje darmowy bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN dla nowych graczy.

Chcąc otrzymać darmowe środki na grę trzeba wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher przyzna darmowy bonus.

Zakład bez ryzyka do 100 PLN od bonus równowartości pierwszej wpłaty trafi do tych graczy, którzy dokonają pierwszego depozytu!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. Darmowe zakłady, frebebety, bonusy bez depozytów. Kody promocyjne do bukmacherów internetowych.

Comments are closed.

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+. Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
20 PLN bez depozytu w LVbet. Kod promocyjny: BETONLINE
close-image