BetClic darmowe bonusy bukmacherskie za aktywność

Bukmacher BetClic oferuje swoim graczom darmowy bonus nawet w wysokości 60 PLN za zagranie kuponów i to niezależenie od rozliczenia kuponów.

Bonus do 60 PLN za aktywność u bukmachera Betlic

Bonus do 60 PLN za aktywność u bukmachera Betlic

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom do 4 sierpnia.

Chcąc wziąć w niej udział należy się do niej zapisać. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu promocyjnego.

W promocji biorą udział kupony single i ako, których to kurs łączny wynosi nie mniej niż 2.00. Lecz należy pamiętać, ze w akcji nie kwalifikują się kupony systemowe.

Stawka za jaką musi zostać zagrany kupon musi wynieść nie mniej niż 20 PLN, ale należy pamiętać, że kupony systemowe jak i z wykorzystaną opcją Cashout automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Betfan darmowy kod promocyjny

Gracz, który zagra co najmniej pięć takich kuponów może liczyć na darmowy bonus i to niezależenie od rozliczenia kuponu. Podział bonusów wygląda następująco:

  • za 5 – 9 kuponów bonus 25 PLN
  • za 10 lub więcej kuponów 60 PLN

Środki bonusowe znajdą się na koncie gracza 5 sierpnia, a będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Darmowy zakład bez ryzyka u bukmachera BetClic:

Warto jest wiedzieć, że bukmacher BetClic oferuje nowym swoim graczom darmowy pierwszy zakład bez ryzyka, nawet do 500 PLN.

Chcąc skorzystać z tej akcji należy wpisać kod promocyjny KOD500 w procesie rejestracyjnym. To sprawi, że Cashback zostanie aktywowany.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button