Legalni bukmacherzy online

Masz zamiar dokonać zawarcia kuponu w dniu 21 maja? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera, który zwiększa wygrane dla sowich graczy o 12%.

Bukmacher zwiększa wygrane w maju

Bukmacher zwiększa wygrane w maju

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali co najmniej jednego depozytu.

Chcąc liczyć się w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Trzeba jednak pamiętać, że w promocji kwalifikują się jedynie kupony zawarte w dniu 21 maja w godzinach 15:00 – 21:00.

etoto bonus za darmo 2019
etoto bonus za darmo 2019

Na każdy kuponie promocyjnym mogą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej bukmachera. Dopuszczalne są wszystkie dyscypliny z wyłączaniem zdarzeń długoterminowych.

Stawka za jaki zostanie zawarty kupon jest dowolna. Lecz z akcji są wykreślone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe. W tej promocji nie biorą również udziału kupony systemowe.

Kupony, które spełniają powyższe warunki promocji, a poza tym zostaną rozliczone jako wygrane to automatycznie ich wygrana zostanie zwiększona o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. Darmowe zakłady, frebebety, bonusy bez depozytów. Kody promocyjne do bukmacherów internetowych.

Comments are closed.

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image