Wojna na pieniądze, czyli legalne karty online w STS

Wojna to bardzo popularna gra karciana. Czy wiecie, że można w nią grać na pieniądze na stronie legalnego bukmachera STS? W usłudze Betgames można legalnie obstawiać poker online, wojnę i bakarat.

Wojna na pieniądze, czyli karty online w STS
Wojna na pieniądze, czyli karty online w STS

Legalne karty online na pieniądze w STS

Od pewnego czasu w ofercie marki STS dostępny jest legalny poker w internecie. Warto jednak napisać o tym, iż to nie jedyny karciany produkt dostępny w portalu bukmachera STS.

Wojna na pieniądze to gra karciana, w której stawia się na to czy karta krupiera będzie lepsza od naszej. Zawsze widzimy swoją rękę, natomiast układu wirtualnego pracownika bukmachera (krupiera) możemy się jedynie domyślać.

legalny bukmacher betclic polska bonus za darmo
Kod promocyjny bukmachera Betclic na darmowy bonus cashback

Co oczywiste, gdy posiadamy króla możemy liczyć na potencjalnie mniejszy zysk, niż wtedy, gdy rozpoczniemy rozgrywkę z 8 czy 9 pik.

Jak stawiać na karty przez internet?

Zasady gry w wojnę online są tak proste, że pisanie na ich temat nie ma chyba większego sensu. Nie ma raczej osoby, która chociaż przez chwilę w życiu nie miałaby do czynienia z tą grą.

Każdy, kto chce sprawdzić się w wojnie w STS, musi posiadać przede wszystkim darmowe konto typerskie. W tym celu wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny w STS online.

Każdy nowy gracz może wpisać specjalny kod promocyjny „BETONLINE” i tym samym na start zyskać 29 PLN bez depozytu i do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie. Darmowy bonus bez wpłaty własnej odebrać można na stronie www.sts.pl.

Wojna online w STS jest w stu procentach legalna i co do tego nie mamy najmniejszych wątpliwości. Gracze już docenili ten bukmacherski produkt i z dnia na dzień przybywa mu zwolenników.

W ofercie Betgames od bukmachera STS oprócz gry karcianej Wojna są również Bakarat i poker online. Betgames od momentu startu stał się ogromnym sukcesem, gdyż bardzo wielu graczy pokochało ten produkt chwaląc się w internecie ile wygrali obstawiając karty w STS online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button