Totolotek bonus na 2019

Jaki bonus w listopadzie mogą otrzymać nowi klienci legalnego bukmachera Totolotek? Prześwietlamy najnowszą ofertę powitalną!

Totolotek bonus na Listopad 2018
Bukmacher Totolotek bonus na 2019 rok

Bonusy w Totolotku 2019

Opisywana oferta obowiązuje tylko i wyłącznie w przypadku osób, które nie posiadają jeszcze konta u bukmachera Totolotek. Dokonanie rejestracji jest dostępne online zarówno na stronie internetowej, jak i na urządzeniu przenośnym w wersji mobilnej.

Jeżeli wybierasz bukmachera, upewnij się, czy granie w nim jest zgodne z polskim prawem. Aktualna lista legalnych bukmacherów 2018 dostępna jest w naszym portalu!

Totolotek bonus powitalny

Bukmacher Totolotek na listopad 2018 przygotował dla nowych graczy nie jeden, ale aż dwa bonusu powitalne. Pierwszy z nich to 20 PLN w formie zakładu za darmo. Aby go odebrać, nie potrzebujemy dokonywać jakiejkolwiek płatności – wystarczy, że zweryfikujemy podane przez siebie dane!

forbet kod bonusowy
W Forbet bonus bez depozytu

Bonus numer dwa to standardowa premia za pierwszy depozyt na konto bukmacherskie. Wynosi ona 100% wartości wpłaty, co oznacza, iż zawsze im wyższa wpłata, tym pokaźniejsze doładowanie konta. Maksymalnie można zdobyć nawet 1000 PLN, co łącznie daje 2000 PLN na obstawianie od razu po dokonaniu rejestracji!

W przypadku Totolotka nie jest wymagany żaden kod bonusowy. Przypominamy również, że punkty naziemne bukmachera nie podlegają promocji powitalnej!

Totolotek bonus na 2019

  • 20 PLN bez depozytu
  • Do 1000 PLN za pierwszy depozyt
  • Liczne promocje dla aktualnych graczy!

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button