Superbet kod promocyjny to BETONLINE. Bonus powitalny 3754 PLN

Serwis Superbet to legalny operator z jednym z najkrótszych staży na rynku internetowych zakładów sportowych w naszym kraju. Jak prezentuje się oferta zakładów bukmachera Superbet? Na jaki bonus powitalny mogą liczyć nowi klienci tego operatora, a z jakich promocji mogą skorzystać stali gracze? Postanowiliśmy to wszystko sprawdzić. 

Superbet kod promocyjny to BETONLINE. Bonus powitalny 3754 PLN
Superbet kod promocyjny to BETONLINE. Bonus powitalny 3754 PLN

Superbet kod promocyjny BETONLINE – Jaki to bukmacher?

Lista legalnych bukmacherów z licencją od Ministerstwa Finansów wydłuża się z każdym rokiem, dzięki czemu w momencie wyboru nowego operatora polskich typerów czeka niemały kłopot bogactwa. Jednym z najnowszych bukmacherów na polskim rynku jest serwis Superbet i to właśnie jemu postanowiliśmy się przyjrzeć nieco bliżej. 

Pomimo że firma bukmacherska Superbet pojawiła się w naszym kraju dopiero wiosną 2020 roku, to nie można popełnić większej gafy, niż nazwać tego operatora żółtodziobem w branży zakładów. Operator jest prawdziwym hegemonem na rynku w Rumunii, a niedawno zaczął wcielać w życie plany podboju innych europejskich krajów. 

Gracze pytają się często o to, jaki jest w Superbet kod promocyjny. Przy rejestracji wpisać należy słowo „BETONLINE” – to właśnie to jest hasło bonusowe tak mocno przez typerów poszukiwane. Co można otrzymać na dobry początek u bukmachera? Na pewno są to informacje, jakim warto się przyjrzeć w szczególny sposób.

Superbet kod promocyjnyBETONLINE
Superbet opinie⭐️ 9/10 ⭐️
Superbet rejestracja💻 Superbet.pl 💻

Wybór padł m.in. na Polskę, dzięki czemu gracze w naszym kraju mogą cieszyć się nie tylko atrakcyjną ofertą w internecie, ale również kilkudziesięcioma punktami naziemnymi. Jesteście ciekawi oferty od Superbet? Poniżej znajdziecie szczegółowy opis kluczowych produktów od tego bukmachera. 

Superbet kod promocyjny – oferta powitalna dla nowych graczy

Spora konkurencja na rynku internetowych zakładów sportowych w Polsce sprawia, że nawet topowi operatorzy w walce o klientów są zmuszeni oferować coraz wyższe i bardziej atrakcyjne promocje powitalne. Nie inaczej dzieje się w przypadku serwisu Superbet, a pakiet na start od tego bukmachera powinien przypaść do gustu nawet najbardziej wybrednym typerom.

Superbet darmowy kupon
Superbet darmowy kupon

Superbet kod promocyjny BETONLINE to przepustka pozwalająca na odebranie całego pakietu bonusów bukmacherskich. Powitalne premie u tego bukmachera to ponad 3500 PLN do zgarnięcia. Oczywiście, wiele zależy od tego, na co gracz się zdecyduje.

W skład powitalnego pakietu od Superbet wchodzą następujące promocje:

 • Tydzień grania bez ryzyka ze zwrotem do 3500 PLN
 • Bonus 100% do 200 PLN przy I wpłacie
 • Freebet 34 PLN za podanie kodu promocyjnego
 • 20 PLN do odebrania w aplikacji mobilnej na obstawianie meczów

Rzecz jasna skorzystanie z jednego bonusu nie wyklucza udziału w pozostałych promocjach, dlatego maksymalna pula darmowych środków na start od Superbet może wynieść sporo ponad 3000 PLN, a to naprawdę ogromna wartość. Jak zgarnąć poszczególne bonusy? Nie należy to do zadań zbyt skomplikowanych. 

Pierwsza promocja to bonus 100% od pierwszego depozytu. Aby podwoić kwotę pierwszej wpłaty wystarczy zarejestrować konto w Superbet, a następnie w ciągu 14 dni wpłacić pierwszy depozy min. 20 PLN. Rzecz jasna środków nie można od razu wypłacić. Superbet wymaga obrotu bonusem 2x, a do obrotu zaliczane będą wyłącznie kupony SOLO i AKO po kursie min. 1.80. 

Rzecz jasna to nie koniec niespodzianek dla nowych klientów Superbet. Drugi element pakietu powitalnego to cashback bonus 3500 PLN. Tyle tylko, że Superbet nie zwraca stawki za pierwszy przegrany kupon po rejestracji, lecz za straty poniesione w pierwszych 7 dniach od założenia konta. 

Przykładowo – jeśli po tygodniu bilans gracza wyniesie +300 PLN, wówczas nie ma tematu. Gdyby jednak jego saldo wynosiło -500 PLN, wówczas taka właśnie kwota bonusu zostanie dopisana do jego konta. Maksymalna pula darmowych środków to aż 3500 PLN i również w tym przypadku bukmacher Superbet wymaga obrotu 2x po kursie min. 1.80. 

Ostatni z bonusów powitalnych można zgarnąć w zamian za pobranie i zalogowanie się w aplikacji mobilnej Superbet. Typerzy, którym ta sztuka uda się w ciągu 7 dni od momentu wpłacenia pierwszego depozytu otrzymają zupełnie darmowy freebet bonus 20 PLN, za który będą mogli obstawić dowolne zdarzenie z oferty zakładów Superbet. 

Na tym nie koniec, bo Superbet kod promocyjny BETONLINE to jedyny sposób na to, że rozpocząć obstawianie u bukmachera ze specjalnym zakładem za darmo (inaczej mówiąc chodzi o freebet). Dokładnie 34 PLN czeka na tych, co utworzą konto ze obowiązującym obecnie kodem.

Podsumujmy raz jeszcze wszystkie bonusy, jakie dostępne są u bukmachera Superbet:

Wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” w Superbet34 PLN jako freebet
Pierwsza wpłata do bukmachera100% do 200 PLN
Pobranie aplikacji mobilnej20 PLN na typowanie
Tydzień grania od rejestracjiBez ryzyka ze zwrotem do 3500 PLN

ZOBACZ: Nowy ranking bukmacherów

Superbet kod promocyjny – oferta dla stałych graczy

Bonusy od bukmachera Superbet to nie tylko solidny pakiet na start, ale również mnóstwo promocji okolicznościowych w późniejszym okresie. Niektóre z nich znajdują się na stronie bukmachera na stałe, a niektóre pojawiają się wyłącznie przy okazji jakiegoś popularnego wydarzenia sportowego (np. meczów Ligi Mistrzów, finałów NBA lub tenisowego Wimbledonu). 

Tak czy inaczej klienci Superbet mogą liczyć na regularne zastrzyki darmowych środków, a jeśli będą aktywni i systematycznie będą obstawiali kupony, to nigdy nie powinni narzekać na pustki w budżecie. Oto kilka przykładowych promocji okolicznościowych od bukmachera Superbet:

PromocjaZasady
Super PrzewagaW zależności od konkurencji, której dotyczy zakład bukmacher rozliczy kupon jako zwycięski po osiągnięciu odpowiedniej przewagi przez obstawiany zespół (np. w piłce nożnej przewaga dwóch goli oznacza zwycięski kupon niezależnie od wyniku końcowego)
American DreamGwarantowany bonus 25 PLN codziennie dla każdego aktywnego typera obstawiającego NBA, NHL oraz NFL
Superbets na weekendWystarczy obstawiać zakłady z zakładki Superbets, a każdego dnia weekendu można zgarnąć gwarantowany bonus 20 PLN
Mocne uderzenieBonus gwarantujący wyższe nawet o 100% wygrane na wielokrotnych kuponach AKO

Co jakiś czas pojawiają się promocje dla stałych klientów, gdzie marka Superbet umożliwia podanie kodu. Nie jest to już jednak słowo „BETONLINE” jak przy rejestracji, a zupełnie inne hasło. Nie jesteśmy w stanie podać, jakie konkretnie, gdyż zmienia się ono w zależności od promocji.

Superbet kod promocyjny – oferta na zakłady sportowe

Superbet kod promocyjny - oferta na zakłady sportowe
Superbet kod promocyjny – oferta na zakłady sportowe

Nawet najbardziej atrakcyjny pakiet powitalny na niewiele by się zdał, gdyby bukmacher proponował słabą ofertę, z kiepskimi zakładami i niskimi kursami. Jak prezentuje się oferta zakładów od bukmachera Superbet? Oto wyniki naszego testu. 

Według nas propozycje od Superbet nie ustępują w niczym produktowi oferowanemu przez topowe serwisy z zakładami w naszym kraju. Do dyspozycji klientów Superbet są kursy na ok. 30 dyscyplin sportowych, e-sporty oraz gry karciane, dlatego każdy gracz bez problemu powinien odnaleźć coś dla siebie. 

Superbet kod promocyjny brzmiący BETONLINE podaje się tylko przy rejestracji konta. Tym samym nie ma takiej możliwości, aby w trakcie gry u bukmachera można było go podać. Na szczęście, nie jest to już też potem bardzo potrzebne, gdyż bukmacher przygotowuje wiele innych licznych ofert specjalnych.

Rzecz jasna w ofercie Superbet królują zakłady na piłkę nożną. Nie może być inaczej – kursy piłkarskie są najchętniej obstawiane przez graczy, którzy rejestrując się w Superbet dostaną do ręki sporo zakładów nie tylko na topowe rozgrywki piłkarskie, ale również mnóstwo niszowych lig (m.in. niższe klasy rozgrywkowe w Polsce). 

Na jakie opcje zakładów piłkarskich mogą liczyć klienci Superbet. Poza wszystkimi tradycyjnymi rynkami dotyczącymi m.in. zwycięzcy meczu, linii goli, handicapów, itd. bukmacher oferuje również sporo kursów na statystyki meczowe. Jeśli zatem zakłady dotyczące rzutów rożnych, strzałów oraz kartek są Waszą specjalnością, to oferta Superbet z pewnością przypadnie Wam do gustu. 

Powodów do narzekań nie będą mieli również eksperci od tenisa ziemnego, koszykówki, siatkówki oraz pozostałych popularnych gier zespołowych. Poza tym Superbet nie zapomniał o graczach obstawiających głównie niszowe zakłady na mniej popularne dyscypliny, stąd całkiem spora liczba kursów na krykiet, bandy, snooker oraz futsal. 

Oferta zakładów na żywo od bukmachera Superbet

Sekcja z kursami na żywo to jedna z kluczowych pozycji na stronie każdego szanującego się bukmachera internetowego i doskonale zdają sobie z tego sprawę w Superbet. Stąd też sekcja LIVE na stronie tego bukmachera prezentuje się bardzo solidnie i nie powinna sprawić zawodu nawet najbardziej wymagającym graczom. 

W ich ręce bukmacher Superbet oddaje kursy na wszystkie najważniejsze dyscypliny i mecze, a odnalezienie interesującego zdarzenia nie stanowi większego problemu. Być może niektórzy z Was będą narzekali na nieco mniejszą liczbę dostępnych rynków na żywo, niż ma to miejsce na stronach topowych bukmacherów, jednak ciągle jest to bardzo przyzwoita oferta, która zadowoli większość graczy. 

Aplikacja mobilna bukmachera Superbet
Aplikacja mobilna bukmachera Superbet

Tym bardziej, jeśli dodamy do tego, że bukmacher Superbet, jako jeden z nielicznych operatorów z licencją w naszym kraju daje swoim klientom możliwość oglądania mnóstwa spotkań na żywo. Mało tego! Usługa ta jest w 100% darmowa. O ile bowiem inni operatorzy wymagają depozytu lub aktywnego kuponu na koncie, tak w Superbet darmowe livestreamy może oglądać każdy zalogowany gracz. I za to olbrzymie brawa!

Oferta zakładów Superbet – aplikacja mobilna

Skoro jesteśmy przy temacie transmisji w livestreamach, to nie sposób nie wspomnieć w tym miejscu o oglądaniu dowolnych spotkań i wyścigów na ekranie swojego smartfona dzięki darmowej aplikacji mobilnej od bukmachera Superbet. Oprogramowanie jest rzecz jasna w 100% darmowe i można je pobrać i zainstalować na urządzeniach z systemem Android oraz iOS. 

Co więcej można powiedzieć na temat aplikacji mobilnej Superbet? Chyba najwłaściwszym komentarzem będzie to, że wszystko w niej znajduje się na swoim miejscu, a oprogramowanie daje dostęp do właściwie tych samych funkcji, co tradycyjna wersja strony. Mało tego! Korzystając z aplikacji gracze mogą chociażby liczyć na powiadomienia dotyczące ich kuponów, dzięki czemu błyskawicznie można poznać rozstrzygnięcie zakładu. 

Bukmacher Superbet – oferta na e-sporty

Chyba żadna gałąź internetowych zakładów sportowych nie rośnie w tak zawrotnym tempie, jak e-sporty. Największe turnieje Dota 2 oraz Counter Strike’a gromadzą przed komputerami nie tylko wielomilionową publikę, ale również mnóstwo typerów obstawiających wyniki meczów z udziałem swoich ulubionych teamów. 

Wszystko to razem wzięte sprawia, że obok takiego wydarzenia obojętnie nie mogą przejść bukmacherzy internetowi, a serwis Superbet nie stanowi rzecz jasna w tym gronie wyjątku. Co prawda klienci tego bukmachera nie doczekali się póki co osobnej sekcji, w której byłyby wyłącznie zakłady e-sportowe, ale i tak odnalezienie kursów na interesujący mecz League of Legends lub King of Glory nie stanowi żadnego problemu. 

Zakłady na e-sport u legalnego bukmachera Superbet
Zakłady na e-sport u legalnego bukmachera Superbet

Oferta zakładów Superbet – kursy na gry karciane

Legalni bukmacherzy w Polsce doskonale zdają sobie sprawę z tego, jaką popularnością cieszą się zakłady na gry karciane w naszym kraju. Dlatego też każdy szanujący się operator oddaje w ręce graczy sporo kursów tego typu, a serwis Superbet doskonale wpisuje się w ten trend. 

Na typerów czeka sześć gier karcianych, czyli trzy odmiany Wojny, dwa rodzaje Pokera oraz Black Jack. Rzecz jasna każda rozgrywka toczy się przy udziale krupiera na żywo (pisząc krupiera mamy na myśli atrakcyjne dziewczyny), a spore pochwały należą się bukmacherowi Superbet za wersję demo, dzięki której można spróbować swoich sił w dowolnej rozgrywce bez konieczności angażowania jakichkolwiek środków z budżetu!

Oferta bukmachera Superbet – jak wpłacić depozyt?

Zanim gracz rozpocznie obstawianie zakładów musi najpierw zasilić swój budżet, czyli mówiąc wprost wpłacić pierwszy depozyt. W Superbet wszystkie wpłaty są w 100% darmowe i pozbawione jakiejkolwiek prowizji, a żądana kwota powinna pojawić się na koncie gracza kilkanaście sekund po zleceniu przelewu. 

Minimalna kwota wpłaty na konto gracza to w Superbet 1 PLN, a bukmacher respektuje następujące opcje płatności:

 • Blik
 • Tpay
 • Przelewy24
 • Transfer bankowy
 • Visa 
 • MasterCard
 • Neteller 
 • Skrill
 • Paysafecard
 • Revolut

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr PS4.6831.5.2019.  Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 145

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button