STS zmniejsza przegrane graczom na Copa America

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom za typowanie spotkań Copa America przygotował bukmacher STS. Wystarczy typować mecze z wspomnianych rozgrywek, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki.

Legalny bukmacher STS zmniejsza przegrane na Copa America

Legalny bukmacher STS zmniejsza przegrane na Copa America

Owszem wiele emocji przynoszą spotkania podczas Mistrzostw Europy. Jednak wcale nie mniej jest ich w rozgrywkach Copa America, gdzie to w najbliższych dniach dojdzie do takich starć, jak m.in. Urugwaj vs Chile, Argentyna vs Paragwaj, czy też Ekwador vs Peru.

Każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z promocji bukmachera STS – „Cashback na Copa America”, która aktywna jest wyłącznie do 28 czerwca. Na uwadze trzeba mieć jednak aspekt taki, iż obowiązkowo trzeba zapisać się do tej oferty na stronie www.STS.pl.

50 PLN na Copa America:

Bukmacher STS w promocji „Cashback na Copa America” dopuszcza jedynie zakłady SOLO i AKO, na których to musi znajdować się typ z oferty LIVE na mecze z rozgrywek Copa America.

Bonus bez depozytu w eFortunie 2021

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany użytkownik nie straci całej gotówki, bowiem będzie mógł liczyć na zwrot 15% stawki. Łącznie w czasie trwania tej promocji na konto gracza może trafić nawet 50 PLN.

Najnowszy kod promocyjny w STS 2021:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na pewne 29 PLN bez wpłaty własnej oraz bonus równowartości depozytu, aż do 1200 PLN.

Chcąc dokonać wyżej wymienionych bonusów każdy z użytkowników musi wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to tego dokonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button