Punchdown 3 – kto walczy, zasady, gdzie oglądać?

Każdy kibic sportów walki szykuje się do listopadowej gali Punchdown 3. Kiedy się odbędzie, kto będzie na niej walczył i na czym polegają zasady w pojedynkach na policzkowanie? Sprawdźcie to i jeszcze więcej! Odpowiemy również na pytanie, gdzie oglądać Punchdown 3!

Punchdown 3 - kto walczy, zasady, gdzie oglądać?
Punchdown 3 – kto walczy, zasady, gdzie oglądać?

Najlepsza ze wszystkich gal? To już trzecia odsłona Punchdown!

Gala w policzkowaniu nie jest w Polsce nowością. Punchdown miał już dwie edycje, jednak dopiero ta trzecia wzbudza tak ogromne zainteresowanie kibiców z całego kraju. Wszystko przez jedną osobę i jest nią Daniel Magical. Postać, której przedstawiać raczej nikomu nie trzeba. Popularny niegdyś streamer, wyjątkowo kontrowersyjny nawet jak na obecne czasy, ma podczas Punchdown 3 zmierzyć się z Bonusem BGC. I chociaż obaj panowie nie walczą o żaden pas mistrzowski ani nawet wysoką nagrodę pieniężną, ich starcie ogłoszono main eventem całego wydarzenia.

Punchdown 3 wspierać będzie legalny bukmacher Betclic, co sprawia, że o samej imprezie na pewno dowie się znacznie więcej osób, niż miało to miejsce do tej pory. Nie bez znaczenia jest również to, że podczas gali obejrzymy jedną walkę kobiecą, natomiast nagroda główna dla zwycięzcy to aż 30 000 złotych w gotówce!

legalny bukmacher betclic polska bonus za darmo
Kod promocyjny bukmachera Betclic na darmowy bonus cashback

Na czym polega policzkowanie? Podstawy do oglądania Punchdown 3, które trzeba znać

Policzkowanie chyba nie od razu kojarzy się ze sportami walki, a tak przynajmniej się wydaje tym, którzy w tej „branży” nie są na bieżąco. Jeżeli jednak chcemy obejrzeć Punchdown 3 i nie czuć się przy tym nieswojo z brakiem zaznajomienia z zasadami, powinniśmy wiedzieć co nie co na temat tego, co zawodnikom wolno, a czego nie.

Podstawowe zasady Punchdown 3:

  • w jednym pojedynku startuje dwóch zawodników
  • każdy z uczestników starcia ma możliwości uderzenia rywala trzy razy
  • ciosy zadawane są naprzemian – najpierw zadaje je zawodnik numer jeden, a potem zawodnik numer dwa
  • zwycięzca zostaje ogłoszony w momencie, gdy nastąpi bezdyskusyjny nokaut
  • jeżeli po trzech ciosach z każdej ze stron nadal dwóch zawodników będzie na nogach, o wyniku rywalizacji przesądzą sędziowie.

W pojedynkach, jakie zobaczymy podczas gali Punchdown 3 nie ma nic skomplikowanego, co doskonale widać w podpunktach zamieszczonych powyżej. Inna istotna kwestia to sposób przyznawania nagród, a raczej jednej, czyli 30000 złotych.

Turniej Punchdown 3 wygra osoba, która dojdzie do wielkiego finału i pokona w nim swojego oponenta. Rywalizacja ma się odbywać na zasadzie „drabinki”, a więc zwycięzcy walczą dalej, natomiast przegrani odpadają.

Gdzie oglądać Punchdown 3? Transmisja z gali online, TV oraz w systemie PPV

Czy dostępna z okazji Punchdown 3 transmisja dostępna będzie dla wszystkich, czy jedynie dla wybranych? Jeżeli chcemy obejrzeć Punchdown 3 za darmo, prawdopodobnie będziemy zawiedzeni faktem, iż organizatorzy zdecydowali się tutaj na model PPV, a to oznacza, że za dostęp do transmisji trzeba zapłacić. Na szczęście, niezbyt wiele, bo nawet już niecałe 20 złotych.

Nie ma powodów, by myśleć, że Punchdown 3 w TV gdzieś się pojawi, gdyż tego typu wydarzenie w ramówce na pewno nie byłoby zbyt dobrze przyjęte przez widzów. Na szczęście, mamy internet, a ten daje naprawdę wiele możliwości – tym bardziej, iż stream online Punchdown 3 można włączyć zarówno na urządzeniu stacjonarnym, jak i mobilnym – wszystko zależy tylko od nas!

Punchdown 3 transmisja online PPV
Punchdown 3 transmisja online PPV

Punchdown 3 zakłady bukmacherskie. Obstawianie walk w Betclic

Z racji tego, że policzkowanie przedstawiane jest ostatnio jako sport walki, wiele osób szuka strony, na której udostępnione jest obstawianie walk Punchdown 3. Niestety, w chwili obecnej nigdzie w ofercie nie znajdziemy kursów ani na walkę Daniela Magica, ani żadną inną. Prawdopodobnie w tej kwestii już nic się nie zmieni, gdyż przygotowanie zakładów na tego typu imprezę jest dość trudne – pary pojedynkowe wyłaniane są w szybkim czasie, a rozstrzygnięcia mają miejsce w mgnieniu oka.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nic nie zmienia fakt, że oficjalnym sponsorem gali jest portal internetowy www.Betclic.pl. Znajdziemy w nim informacje na temat wydarzenia Punchdown 3, ale w ofercie nie jest widoczne i trudno zakładać, by miało się to zmienić na kilka dni czy godzin przed startem gali.

A czy Punchdown 3 za darmo zostanie pokazane w Betclic TV? To nigdy nie może zostać wykluczone, dlatego warto pomyśleć o zarejestrowaniu konta jeszcze na kilka dni przed rozpoczęciem eventu. Tym bardziej, iż samo zapisanie się do bukmachera jest darmowe i legalne, a z kodem promocyjnym „KOD550” można otrzymać aż 550 złotych cashbacku, czyli najwięcej, ile obecnie dostępne jest w Polsce!

Betclic kod promocyjny KOD550
Betclic kod promocyjny KOD550

Każda osoba będąca klientem bukmachera Betclic może korzystać z darmowych transmisji wydarzeń sportowych, w tym meczów piłkarskich i wielu innych. Wszystko to na stronie www.Betclic.pl lub w aplikacji mobilnej dostępnej bez opłat na systemy iOS oraz Android.

Jak ogląda się transmisje za darmo w usłudze Betclic TV? ZOBACZ WIDEO i przekonaj się sam:

Betclic działa na mocy licencji Ministerstwa Finansów. Nie jest to już strona nielegalne, której należy unikać jak ognia. W naszym portalu znajdziecie wiele informacji na temat bonusów i innych elementów oferty tej marki.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button