Legalni bukmacherzy online

Faza grupowa Mistrzostw Europy U21 rozkręca się na dobre. W związku tymi rozgrywkami bukmacher STS przeprowadza promocję dla swoich graczy z pulą nagród 21 000 PLN.

Darmowa gotówka do wygrania u bukmachera STS.

Darmowa gotówka do wygrania u bukmachera STS.

Udział w tej akcji może wziąć każda osoba. która posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonała co najmniej jednje wpłaty.

Warto jest pamiętać, że promocja akredytywna jest jedynie podczas fazy grupowej Mistrzostw Europy U21, czyli do 24 czerwca.

Ta akcja polega na zagraniu kuponu pojedynczego, a na którym będzie znajdować się jedynie typ na dokładny wynik dowolnego spotkania podczas fazy grupowej EURO U21. Lecz warto jest pamiętać, że zdarzenie musi pochodzić z oferty przedmeczowej.

forbet kod bonusowy
forbet kod bonusowy

Stawka za jaki zostanie zagrany kupon nie może być mniejsza niż 10 PLN. Lecz z promocji są wykreślone kupony zagrane za środki bonusowe.

Każdy użytkownik w ramach tej promocji może odda maksymalnie piet naście kuponów.

Wykluczone z tej akcji są również kupony, które będą miały zdarzenia z Hitu Dnia lub Superoferty.

Bonus 29 PLN na grę bez wpłaty

Bukmacher STS przyznaje darmowy bonus w wysokości 29 PLN dla gracza, który dokona rejestracji konta. Chcąc otrzymać bonus należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Author

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. Darmowe zakłady, frebebety, bonusy bez depozytów. Kody promocyjne do bukmacherów internetowych.

Comments are closed.

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+. Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
20 PLN bez depozytu w LVbet. Kod promocyjny: BETONLINE
close-image