Premier League. Darmowy bonus d bukmachera STS.

Hit dwudziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League to pojedynek pomiędzy Tottenhamem z Liverpoolem. Bukmacher STS przyznaje extra bonus o wartości 30 złotych za poprawne wytypowanie zwycięzcy tego meczu.

Darmowy bonus dla każdego gracz

Darmowy bonus dla każdego gracz

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej typer dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Typerzy z tej oferty mogą skorzystać najpóźniej do 11 stycznia do godz. 18:30. Warto jest mieć na uwadze, że do tej akcji nie trzeba się zapisywać.

Wystarczy jedynie zawrzeć zakład SOLO, na którym będzie znajdować się wyłącznie typ z oferty przedmeczowej na dokładny końcowy rezultat pojedynku Tottenhamu z Liverpoolem w ramach dwudziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League.

legalny bukmacher betclic polska bonus za darmo
Kod promocyjny bukmachera Betclic na darmowy bonus cashback

Zapowiada się bardzo emocjonujące spotkanie już od pierwszej minuty. Również ciekawie powinno być na ławce trenerskich, gdzie zobaczymy Mouinho i Kloppa, czyli dwójkę fantastycznych „menadżerów”.

Każdy gracz podczas trwania tej akcji może zagrać maksymalnie jeden kupon.

Stawka zakładu nie może być mniejsza niż 13 złotych. Jednak z oferty są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Bonus za darmo 2020 od STS

Premię za dokonanie rejestracji online oferuje bukmacher STS. Wystarczy, że typer założy konto i wpisze specjalny kod promocyjny „BETONLINE” w zamian otrzyma 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Na dodatkowy bonus typer może liczyć pod warunkiem dokonanie pierwszego depozytu. Wówczas maksymalnie gracz może otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button