Powrót Bundesligi. 30 000 PLN dla typerów od Betclic

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim aktywnym graczom oferuje bukmacher Betclic Polska. Na konto typera może trafić nawet 30 000 PLN. Wystarczy poprawnie wytypować mecze z dwudziestej kolejki niemieckiej Bundesligi.

Bonusy dla typerów Bundesligi w Betclic. Pula nagród 30 000 PLN

Bonusy dla typerów Bundesligi w Betclic. Pula nagród 30 000 PLN

Co kolejka emocji w ramach niemieckiej Bundesligi na pewno nie brakuje, ponieważ przede wszystkim na brak bramek nie możemy narzekać. A w najbliższej serii potyczek dojdzie chociażby do takich rywalizacji, jak m.in. Hertha – Bayern, Hoffenheim – Borussia Dortmund czy też Lipsk – Wolfsburg.

Natomiast każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z oferty promocyjnej „Piłkarski Jackpot”, która jest aktywna wyłącznie w dniach od 18 do 21 stycznia do godziny 20:30. Użytkownik, który chce skorzystać z wspomnianej akcji i włączyć się w walkę o 30 000 PLN należy do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Piłkarski Jackpot w Betclic:

Zadaniem graczy w promocji „Piłkarski Jackpot” jest zagranie kuponu AKO za co najmniej 10 PLN, na którym to musi koniecznie muszą znajdować się następujące mecze:

  • Eintracht – Arfminia
  • Moenchengladbach – Union
  • Bayer – Augsburg
  • Furth – Mainz
  • Freiburg – Stuttgart
  • Hoffenheim – Borussia Dortmund
  • Bochum – Koeln
  • Lipsk – Wolfsburg
  • Hertha – Bayern
sts bez depozytu 2022
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Istotne jest to, aby na każde z tych spotkań oddać typy wyłącznie w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które muszą koniecznie pochodzić z oferty przedmeczowej.

Gracze, którzy poprawnie wytypowali powyższe spotkania poza wygraną gotówką mogą liczyć na extra premię, a dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 30 000 PLN.

Kod promocyjny w Betclic 2022:

Zakłady bukmacherskie Betclic online oferują każdemu nowemu użytkownikowi specjalną ofertę promocyjną w na start w postaci bezpiecznego kuponu.

Chcąc dokonać aktywacji Cashbacka wystarczy wpisać jedynie kod promocyjny –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to użytkownik w żadnym wypadku nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button