Piątek z Ekstraklasą? Happy Hours w Fortunie online!

W każdy piątek, w którym odbywają się mecze piłkarskiej Ekstraklasy, gracze bukmachera Fortuna mogą skorzystać z tak zwany Happy Hours. Dowiedz się więcej już teraz!

Piątek z Ekstraklasą? Happy Hours w Fortunie online!
Piątek z Ekstraklasą? Happy Hours w Fortunie online!

Happy Hours Fortuna – co to jest?

Dzięki ofercie przygotowanej przez bukmachera Fortuna każdy gracz ma szansę przed rozpoczęciem weekendu zyskać aż 14% więcej wygranych, niż na co dzień.

Piątkowa akcja specjalna rozpoczyna się o godzinie 17.00 i trwa równe 60 minut. W tym czasie możesz zagrać niezliczoną ilość kuponów promocyjnych i to bez względu na co konkretnie stawiasz!

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Większe wygrane w Fortunie

Nie jest ci potrzebny żaden Fortuna kod promocyjny. Musisz jedynie zagrać kupon AKO z co najmniej trzema typami oraz dodaną pozycją bonusową o kursie 1.14.

W kuponie objętym promocją mogą znaleźć się również typy spoza polskiej ekstraklasy piłkarskiej. Tylko ty decydujesz na co postawić i ile przeznaczyć na to środków!

Uwaga! Kupony zagrane za mniej niż 20 PLN nie będą się liczyły do tej oferty. Stawiając takie zakłady musisz liczyć się z tym, iż nie będziesz mógł odebrać dodatkowych środków.

Pieniądze bonusowe są przyznawane jako wyższa wygrana. Oznacza to, że nie można ich zgarnąć, gdy zagrany przez nas piątkowy kupon okaże się chybiony.

Fortuna, w przeciwieństwie do chociażby Bwin Polska, to całkowicie legalny bukmacher. Gra u niego jest bezpieczna i zgodna z obowiązującymi przepisami!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button