Pewne 100 PLN dla graczy na PKO Ekstraklasę od bukmachera STS

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom limitowaną ofertę promocyjną swoim graczom. Wystarczy spełnić proste dwa proste kroki, aby otrzymać pewne 100 PLN.

Bonus 50% od depozytu.

Bonus 50% od depozytu.

Podczas obecnego weekendu emocji sportowych na pewno nie zabraknie, ale przed nami chociażby ostatnie mecze w tym roku w rozgrywkach PKO Ekstraklasy. A w dodatku ciekawych pojedynków na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami chociażby takie konfrontacje, jak Lech Poznań vs Wisła Kraków, czy też Cracovia Kraków vs Lechia Gdańsk.

Z okazji ostatnich meczy w 2020 w PKO Ekstraklasie bukmacher STS online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną „Bonus od depozytu”, która aktywna jest do 20 grudnia do godziny 23:59. Chcąc z niej skorzystać gracz musi mieć na uwadze, że obowiazkowo trzeba się do niej zapisać na stornie www.STS.pl.

Darmowe 100 PLN dla graczy na PKO Ekstraklasę

Warunki promocji „Bonus od depozytu” są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie depozytu na swoje konto. Po czym gracz musi zagrać kupon AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowy, który musi spełniać takie warunki, jak:

  • wyłącznie zdarzenia z oferty LIVE
  • minimum jedno zdarzenie z czternastej serii spotkań PKO Ekstraklasy
  • minimalna stawka kuponu to 50 PLN
Fortuna kod promocyjny. Bonus bez depozytu
Fortuna kod promocyjny. Bonus bez depozytu

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma w gratisie premię o wartości 50% depozytu. Najwyższa wartość, na jaką może liczyć każdy użytkownik to 100 PLN.

Najnowszy bonus u bukmachera STS 2021

Polski bukmacher STS online oferuje wszystkim swoim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną już na sam start, gdzie to można otrzymać extra środki:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta i to bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wszystkim użytkownikom wyłącznie pod warunkiem, że wpiszą oni specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. W dodatku jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button