Obstawianie NHL. Premie dla graczy Forbet!

Hokej na lodzie nie należy w Polsce do wyjątkowo popularnych sportów, ale jego obstawianiem zajmuje się coraz więcej typerów. Bukmacher Forbet dla fanów lig amerykańskich przygotował wyjątkową ofertę!

Obstawianie NHL. Premie dla graczy Forbet!
Obstawianie NHL. Premie dla graczy Forbet!

Obstawianie NHL to prawdziwy raj dla tych, którzy lubią grać na liczbę goli i nie tylko. To bardzo dynamiczny sport, w którym w ciągu kilku chwil mogą odwrócić się losy całego spotkania. I właśnie dlatego czasem da się w nim naprawdę solidnie zarobić!

Bukmacher Forbet od poniedziałku do czwartku w godzinach 23.00-6.00 prowadzi aż cztery akcje promocyjne, w których do zdobycia są dodatkowe bonusy i tym podobne. Co najważniejsze, oferta dostępna jest nie tylko na tytułowe NHL, ale także inne ligi amerykańskie. Innymi słowy, nawet ci, których interesują zakłady bukmacherskie na bejsbol znajdą coś dla siebie!

Cztery oferty od Forbet prezentują się następująco:

  • MVP Nocy – specjalne premie dla trzech osób z najwyższym obrotem w noc trwania promocji
  • Podwyższone kursy na pięć wybranych wydarzeń sportowych z amerykańskich rozgrywek
  • Wydarzenie Nocy, czyli odpowiednik „Meczu Dnia”. Jeżeli zagrasz na niego za 100 PLN i wygrasz, dostaniesz od bukmachera 25 PLN ekstra!
  • Wszystkie poniedziałkowo-wtorkowe zakłady bez ryzyka. Warunkiem jest zagranie co najmniej ośmiu meczów na kuponie. Cashback wynosi dokładnie 49 PLN!

Przypominamy, że w przypadku braku pomysłu, na co postawić, zawsze możecie skorzystać z opcji Szybki Kupon Forbet!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button