Bukmacherzy dostępni na polskim rynku 

Granie u topowych podmiotów hazardowych to zasadniczo Twój cel? Szukasz zatem odpowiednich firm bukmacherskich? Na pewno warto zdecydować się na takie podmioty z tej branży, które są np. na czołowych miejscach w rankingach. Jakie firmy bukmacherskie patrzą na inne z góry?

Betfan

Ostatnio coraz więcej pisze się i mówi o tym podmiocie hazardowym. Firma bukmacherska Betfan jest bardzo profesjonalna. Oczywiście, chcielibyśmy tylko krótko, na marginesie, wyjaśnić, że ten podmiot hazardowy (jak dwa inne, które dzisiaj opiszemy) działa w 100% legalnie. Dodatkowo możesz liczyć na kilka opcji, jeśli chodzi o sam proces obstawiania. Od razu chcemy zaznaczyć, że typowanie jest naprawdę wyjątkowo proste oraz intuicyjne. Zaklady bukmacherskie możesz obstawiać m.in. ze swojego konta online. Oczywiście, wcześniej należy je założyć. Do Twojej dyspozycji jest także aplikacja mobilna. Dzięki niej będziesz mógł obstawiać nie tylko prosto ze swojego domu, czy mieszkania. Warto zaznaczyć, że firma bukmacherska Betfan oferuje dla każdego nowego gracza (bez wyjątku) wiele bonusów powitalnych. Na sam start możesz zainkasować promocję w postaci cashbacku do 600 PLN. Dodatkowo oferowany jest zakład bez ryzyka. W tym przypadku możesz zainkasować 70 PLN. Kolejny bonus to zaś podwojenie drugiego depozyt. Jeśli się na niego zdecydujesz, to zainkasujesz 100% nawet do 1000 PLN.

STS

Kolejnym bardzo polecanym bukmacherem jest na pewno STS. Ta firma hazardowa działa na terenie naszego kraju już od 1997 roku. Wielu ekspertów od świata bukmacherki uznaje STS za najlepszego na rynku. Warto dodać, że ten podmiot hazardowy oferuje możliwość legalnego obstawiania na szereg sposobów. Np. możesz grać stacjonarnie. STS oferuje najwięcej (ze wszystkich podmiotów hazardowych) lokali naziemnych. Nie ma przeszkód, aby obstawiać online lub korzystać z aplikacji mobilnej. Kolejna ważna sprawa dotyczy bonusów na start. Aktualnie najważniejsza promocja tego bukmachera pozwala otrzymać nawet 1500 PLN. Nie jednak od razu, a w trzech transzach. Należy w ciągu 30 dni wpłacić pieniądze do bukmachera online STS. Jeśli zrobisz to po raz pierwszy, to zainkasujesz 100% do 300 PLN. Kolejne wpłaty także będą nagradzane. Możesz zdobyć 50% do 500 PLN oraz 50% do 700 PLN. To nie wszystko. Bukmacher STS oferuje np. po 20 PLN dla osób, które zainteresują się takimi działami, jak sporty wirtualne oraz gry karciane.

Fuksiarz

To najmłodszy z opisywanych dzisiaj podmiotów bukmacherskich. Fuksiarz ma już jednak grono oddanych fanów. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska działa z powodzeniem oferując bardzo dobrej jakości usługi. Są one nie tylko profesjonalne, legalne, ale także hojne. Obecnie opisywana firma oferuje bonus na start w wysokości maksymalnie 500 PLN. Chodzi o cashback bez obrotu. Jak go zdobyć? Należy zarejestrować konto, a potem wpłacić pieniądze. Kolejnym krokiem jest postawienie kuponu zgodnego z warunkami promocji. To istotna sprawa. Jeśli przegrasz, to otrzymasz 50% zwrotu do 500 PLN.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button