Mój pierwszy bukmacher. Jaki powinien być?

Podjęcie decyzji o założeniu pierwszego konta u bukmachera internetowego to krok numer jeden ku emocjonującej i ciekawej przygodzie związanej z obstawianiem meczów. Jeżeli chcecie dowiedzieć się, jakie cechy powinien mieć wasz pierwszy bukmacher, trafiliście w dobre miejsce! 

Mój pierwszy bukmacher. Jaki powinien być?
Mój pierwszy bukmacher. Jaki powinien być?

Osoby, które postanawiają rozpocząć obstwianie przez internet, zazwyczaj były już co najmniej raz w punkcie naziemnym bukmachera. Oznacza to, że mają przynajmniej podstawowe pojęcie na temat tego, w jaki sposób grać, jaka strategia  jest dla nich najlepsza i tak dalej. Podstawy mają już zatem za sobą, a to najważniejsze.

Co jednak z graczami, którzy tak naprawdę dopiero u bukmachera online będą stawiać pierwsze kroki? Spokojnie, oni również nie stoją na przegranej pozycji. Muszą jednak mieć na uwadze, że być może ich bukmacher numer jeden nie będzie tym, którego sobie wymarzyli. Powodem takiego stanu rzeczy jest brak wiedzy na temat własnych wymagań.

Wielu bukmacherów obecnie oferuje graczom obstawianie bez podatku. Nie jest to kryterium konieczne do tego, by uznać daną markę za godną uwagi, ale na pewno początkującym tego typu oferty mogą się przydać. W końcu opłata na rzecz państwa w naszym kraju wynosi aż 12 procent, a w przypadku promocji bez podatku zdobywamy wygrane większe właśnie o tyle!

Najlepszy bonus powitalny u bukmachera

Kolejna bardzo ważna rzecz – bonus powitalny. Innymi słowy, jest to prezent od firmy bukmacherskiej, jaki otrzymujemy po dokonaniu rejestracji. Możemy wybrać kilka rodzajów premii, ale zazwyczaj jest to doładowanie naszego pierwszego depozytu. Przykładowo: wpłacając 200 złotych, otrzymujemy na grę 400.

Dość interesujące są także oferty na start takie jak Kasozwrot Etoto.  Działają one na podobnej zasadzie, co przed chwilą wspominane bonusy powitalne. Różnica jest taka, że w tym przypadku otrzymujemy nie dodatek do depozytu, a zwrot w przypadku pierwszej porażki u bukmachera. Nie trzeba nikomu pisać, że osobom zaczynającym obstawianie porażki przydarzają się dość często, dlatego tego typu opcja może być dla nich naprawdę świetnym rozwiązaniem.

Konkretnych promocji powitalnych nie będziemy jednak wyróżniać, a na pewno żadnej nie nazwiemy najlepszą. Wszystko dlatego, że każdy ma nieco inne oczekiwania i potrzeby względem tego typu ofert.  Warto jednak prześledzić nasz portal, by dowiedzieć nieco na ich temat, a także zdobyć ogólną wiedzę na temat bukmacherki.  Kompletnie „zielonym” polecamy, między innymi, artykuł o tym, jak sprawdzić wiarygodność bukmachera.

Warto być na bieżąco z bonusami powitalnymi. Obserwujcie nas, by być na bieżąco z wszelkiego rodzaju promocjami, jakie można znaleźć w legalnych zakładach bukmacherskich w Polsce!

————

eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button