Legalni bukmacherzy online

W sobotę 22 czerwca reprezentacja Polski do lat 21 rozegra kolejne spotkanie w fazie grupowej Mistrzostw Europy. Rywalem podopiecznych Michniewicza będzie Hiszpania. Z okazji tej potyczki bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej dla swoich graczy.

EURO U21 promocja u legalnego bukmachera

EURO U21 promocja u legalnego bukmachera

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest do momentu pojedynku Polski z Hiszpanią podczas pojedynki fazy grupowej EURO U21, czyli do 22 czerwca.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy to zagranie kuponu, na którym będzie znajdować się jedynie typ na zwycięstwo Polaków z Hiszpanią podczas Mistrzostw Europy U21.

Oddany typ musi pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka za jaki zostanie zagrany kupon musi wynieść dokładnie 49 PLN bądź też 99 PLN. Jednak należy pamiętać, że kupon zagrany za środki bonusowe jest wykluczony z tej akcji.

Bukmacher dokona zwrotu stawki jedynie pod warunkiem, ze Polacy nie przegrają pojedynku z Hiszpanią.

Zwrot stawki w formie środków bonusowych trafi na konto typera do 24 czerwca do godz. 16:00.

Otrzymane środki będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu, po kursie łącznym kupnu, który będzie wynosił co najmniej 2.00, zaś kurs każdego zdarzenia musi wynieść minimum 1.20.

Bonus dla nowych graczy:

Bukmacher Forbet zwiększa dla swoich graczy trzy pierwsze depozyty. Łącznie można otrzymać kwotę nawet w wysokości 2000 PLN:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Natomiast gracz, który podczas procesu rejestracyjnego wpisze kod promocyjny BETONLINE otrzyma w gratisie 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. Darmowe zakłady, frebebety, bonusy bez depozytów. Kody promocyjne do bukmacherów internetowych.

Comments are closed.

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image