Misja Strzelec: odbierz bonus o wartości do 120 PLN w Betclic

Bukmacher Betclic Polska przygotował wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną już na sam start. Gracze za typowanie strzelców bramek poza wygraną mogą otrzymać dodatkowe środki.

Pewne bonusy dla graczy za obstawienie meczy

Pewne bonusy dla graczy za obstawienie meczy

Podczas najbliższych dni trzeba powiedzieć, że emocji piłkarskich na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami chociażby mecze towarzyskie, barażowe o EURO, czy też w Lidze Narodów.

Z tej okazji bukmacher Betclic Polska wszystkim graczom oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Misja Sport”, w której gracze mogą liczyć na bonusy za poprawne wytypowanie meczy.

Wspomniana akcja dostępna jest graczom w dniach od 07.10.2020 od godz. 11:00 a 14 października 23:59. Chcąc w niej wziąć udział obowiązkowo trzeba się zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Typuj i zgarnij bonusy:

W promocji „Misja Betclic” dostępne są zarówno kupony SOLO, ale też i AKO. Jednak trzeba mieć na uwadze, że ich stawka minimalna nie może być mniejsza niż 20 PLN, zaś kurs całkowity musi wynosić minimum 1.8.

Najważniejszy czynnik tego jest taki, że typ, lub typy znajdujące się na zakładzie muszą pochodzić z oferty specjalnej, tj. strzelec gola, strzelec pierwszego gola, zawodnik strzeli i jego zespół wygra, etc.) w dowolnych meczach piłkarskich rozgrywanych między 7 października od godz. 11:00 a 14 października do godz 23:59.

sts darmowy bonus 2020
Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Za trafione kupony w zakładach Betclic Polska, które spełniają powyższe warunki promocji użytkownik otrzyma dodatkowe środki i to poza wygraną gotówką:

  • 1 zakład – bonus w wysokości 20 PLN
  • 3 zakłady – bonus w wysokości 60 PLN
  • 5 zakładów – bonus w wysokości 120 PLN

Nagrody na kontach typerów znajdą się najpóźniej do 16 października do godz. 16:00.

Bonus do 550 PLN na start w Betclic:

Wszyscy nowi użytkownicy w ramach bonusu powitalnego u bukmachera Betclic Polska mogą skorzystać z Cashbacka, czyli zakładu bez ryzyka. Będzie on aktywny typerom dopiero wtedy, gdy wpiszą limitowane hasło promocyjne –>>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki. Maksymalna wartość, jaka może trafić na konto typera to, aż 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button