LVBET vs NobleBet – gdzie najlepszy bonus na start?

Każdy gracz, który dopiero rozpoczyna przygodę z zakładami bukmacherskimi zastanawia się, gdzie najlepiej założyć konto, szczególnie w przypadku wyrównanej oferty bukmacherów. W takiej sytuacji warto wziąć pod uwagę dodatkowe możliwości, jakie dają bonusy na start, oferowane przez większość operatorów zakładów wzajemnych. Dzisiaj skupimy się na propozycji przygotowanej przez LVBET oraz NobleBet, dla kont zakładanych w maju 2021r.

LVBET

Nie da się ukryć, że nawet bez dodatkowych kodów promocyjnych oferta lvbet.pl wygląda naprawdę imponująco. Każdy nowy gracz może liczyć na zawrotną kwotę do 3353zł. A jak wygląda szczegółowa oferta?

Zakład bez depozytu – 20zł

Ta propozycja kierowana jest w szczególności do osób, które nie do końca są przekonane co do sensu typowania wydarzeń sportowych. LVBET postanowił dać im szansę na samodzielne przekonanie się o tym, czy jest to gra dla nich, gwarantując 20zł na pierwszy zakład.

Zakład bez ryzyka – 333zł

Ten bonus pojawi się na Twoim koncie po dokonaniu trzeciej wpłaty, na kwotę nie mniejszą niż 25zł. O czym warto pamiętać? Podczas dokonywania trzeciej wpłaty, po zaznaczeniu okienka „zakład bez ryzyka” na Twoim koncie bonusowym będą pojawiały się środki z wpłat, powiększone o 1%. Aby skorzystać z bonusu musisz typować przy kursach powyżej 1,75.

Bonusy od depozytu – 3000zł

Każdy nowy gracz może zgarnąć dwa bonusy od depozytu – pierwszego 100% do 2000zł i drugiego 50% do 1000zł. Aby je otrzymać wymagane jest dokonanie wpłaty nie mniejszej niż 50zł. Warto przy tym pamiętać, że im wyższa będzie wpłata, tym wyższy będzie bonus.

NobleBet

NobleBet postanowił w swojej propozycji postawić na różnorodność, chcąc wpasować się w oczekiwania jak największej grupy odbiorców. Dzięki temu gracze mogą zgarnąć naprawdę wysokie bonusy o łącznej wartości 2020zł. Co wchodzi w ich skład i czy warto się nimi zainteresować?

Bonusy od depozytu – 2000zł

Jest to, jak zaznacza sam ambasador marki, pakiet premium, który co ciekawe, nie jest trudny do osiągnięcia. Każdy gracz może go zgarnąć pamiętając o poniższych zasadach:

  • 100% do 1200zł za pierwszy depozyt,
  • 50% do 600zł za drugi depozyt,
  • 100% do 200zł za trzeci depozyt – dotyczy sportów wirtualnych.

Warto pamiętać o tym, by nie trzymać się sztywno minimalnych wartości depozytu (na dzień dzisiejszy jest to 10zł), tylko w pełni wykorzystać możliwości, jakie dają mnożniki. Tylko w ten sposób możliwe będzie wykorzystanie stu procent oferty.

Start aplikacji – 20zł

NobleBet.pl zachęca swoich graczy do korzystania z możliwości jakie daje aplikacja mobilna i wprowadził dodatkowy bonus dla mobilnych graczy. Aby go otrzymać należy pamiętać o tym, by po pobraniu apki postawić zakład o wartości min. 20zł z kursem powyżej 2.00. Rozliczenie kursu będzie skutkowało dodatkowym bonusem w wysokości 20zł.

Co jeszcze?

Każdy nowy gracz może liczyć na 30 dni gry bez podatku. Jest to na pewno ciekawy dodatek, który warto uwzględnić planując intensywną grę.

Bonusy powitalne to ciekawa propozycja dla każdego, kto jeszcze się waha nad założeniem konta. Gwarantują one dodatkowe środki na grę, dzięki czemu Ty nie tracisz własnych pieniędzy. Musisz jednak pamiętać o tym, by dokładnie analizować warunki przyznawania bonusu, a także późniejszą możliwość wypłaty środków zebranych przy ich pomocy. Tylko w ten sposób zyskasz szansę na to, by wybrać najlepszą opcję dla siebie.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button