Legalni bukmacherzy online

Czy legalnie obstawianie meczy zmieni się w roku 2020? Jakie szykują się modyfikacje i poprawki do obowiązującego prawa? Sprawdzamy najświeższe informacje o legalnych bukmacherach!

Legalne obstawianie meczy 2019
Legalne obstawianie meczy 2020

Co i kto może legalnie obstawiać w internecie?

Prawo bukmacherskie w Polsce niekoniecznie jest wszystkim dobrze znane, ale na pewno prawie każdy obstawiający, doskonale wie, na co może sobie pozwolić, a na co nie. Obstawiać legalnie mecze można tylko w zakładach sportowych, które posiadają odpowiednie licencje. Czy w kwestii przepisów zmieni się coś w następnym roku, to jest 2020?

Na pewno nie można spodziewać się tego, że na naszym rynku pojawi się jakiś bukmacher dla niepełnoletnich. Przepisy mówiące o tym,  że obstawianie możliwe jest dopiero po ukończeniu 18. roku życia obowiązują od tylu lat, że trudno przewidywać, by kiedykolwiek mogły się zmienić.

sts bonus 2020
Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Cały czas legalne obstawianie możliwe będzie tylko i wyłącznie na stronach internetowych z licencją Ministerstwa Finansów. Resort pod tym względem nie szykuje żadnych niespodzianek ani nowości. Trudno powiedzieć, na ile jest to dobra wiadomość, a na ile zła. Na pewno przydałaby się poprawna usprawniająca i modyfikująca warunki przyznawania zgód na prowadzenie działalności hazardowej,

Na ten moment nie wiadomo, gdzie legalnie będzie można obstawiać mecze w nadchodzącym roku.  Na pewno będziemy mieli ponad 20 bukmacherów, ale czy ta liczba sięgnie ponad 30? Na to pytanie jest ciężko odpowiedzieć, chociaż są na to dość spore szanse.

Czekamy żeby w końcu do Polski trafili wielcy tej branży, czyli Bet365, Unibet i bet-at-home. Te firmy bukmacherskie na pewno zmotywowałyby innych bukmacherów do oferowania jeszcze lepszych bonusów i promocji. Póki co cieszmy się, że Betclic otrzymał licencję i można u niego legalnie obstawiać mecze online.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Write A Comment

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image