Legalni bukmacherzy online

Czy legalnie obstawianie meczy zmieni się w roku 2019? Jakie szykują się modyfikacje i poprawki do obowiązującego prawa? Sprawdzamy najświeższe informacje o legalnych bukmacherach!

Legalne obstawianie meczy 2019
Legalne obstawianie meczy 2019

Prawo bukmacherskie w Polsce niekoniecznie jest wszystkim dobrze znane, ale na pewno prawie każdy obstawiający, doskonale wie, na co może sobie pozwolić, a na co nie. Czy w kwestii przepisów zmieni się coś w następnym roku, to jest 2019?

Na pewno nie można spodziewać się tego, że na naszym rynku pojawi się jakiś bukmacher dla niepełnoletnich. Przepisy mówiące o tym,  że obstawianie możliwe jest dopiero po ukończeniu 18. roku życia obowiązują od tylu lat, że trudno przewidywać, by kiedykolwiek mogły się zmienić.

Cały czas legalne obstawianie możliwe będzie tylko i wyłącznie na stronach internetowych z licencją Ministerstwa Finansów. Resort pod tym względem nie szykuje żadnych niespodzianek ani nowości. Trudno powiedzieć, na ile jest to dobra wiadomość, a na ile zła. Na pewno przydałaby się poprawna usprawniająca i modyfikująca warunki przyznawania zgód na prowadzenie działalności hazardowej,

MrGreen licencja w Polsce. Co z tą stroną?

Na ten moment nie wiadomo, gdzie legalnie będzie można obstawiać mecze w nadchodzącym roku.  Na pewno będziemy mieli ponad 10 bukmacherów, ale czy ta liczba sięgnie ponad 20? Na to pytanie jest ciężko odpowiedzieć, chociaż są na to dość spore szanse.

Legalne obstawianie i to bez podatku? Można! Wystarczy posiadać konto u bukmachera www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Write A Comment

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+. Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
20 PLN bez depozytu w Etoto. Kod promocyjny: BETONLINE
close-image