Kilka wskazówek, jak wykorzystać swój bonus bukmacherski

Jako aktywny gracz możesz uzyskać dostęp do wielu ciekawych bonusów bukmacherskich. Musisz jednak odpowiednio z nich korzystać, aby rzeczywiście przyniosły one wymierne korzyści. Co warto mieć na uwadze, aktywując bonus od bukmachera? Jak to zrobić, aby nie stracić szansy na zwiększenie wygranej? O tym wszystkim przeczytasz w tym artykule.

Kilka wskazówek, jak wykorzystać swój bonus bukmacherski

Poznanie rodzajów bonusów

Przede wszystkim na początku warto zaznajomić się z podstawowymi rodzajami bonusów dostępnymi na stronach bukmacherów, aby wiedzieć ogólnie, na czym one polegają i jakie korzyści dają. Rodzaje promocji u konkretnych operatorów można poznać na stronie https://wetten.com/pl/betclic/bonus/. Pod tym linkiem znajdują się wszystkie istotne informacje na temat cenionego wśród graczy bukmachera Betclic, ale na innych podstronach Wetten.com dostępne są też analizy innych operatorów. 

Każdy bukmacher tworzy własne bonusy, które mają za zadanie przyciągnąć nowych graczy, jednak część promocji powtarza się u każdego operatora. Bonus powitalny (https://pl.wikipedia.org/wiki/Bonus_powitalny) to najczęściej występująca promocja przeznaczona dla nowych użytkowników. Można z niej skorzystać przy pierwszym depozycie. Często w trakcie rejestracji konieczne jest zaznaczenie odpowiedniej opcji, z której wynika, że chcesz korzystać z tego typu promocji.

Wśród popularnych typów bonusów jest też bonus bez depozytu. Polega ona na tym, że gracz, najczęściej po zarejestrowaniu się, otrzymuje pieniądze przeznaczone do wykorzystania na zakłady. Tym samym może postawić za darmo jeden lub kilka kuponów. Bonus bez depozytu nazywany jest często freebetem i zazwyczaj jego wysokość nie jest duża, wynosi kilkadziesiąt złotych.

Zakład bez ryzyka to bonus, który pojawia się u wielu popularnych w Polsce bukmacherów. To promocja typu cashback, co oznacza, że w przypadku, gdy kupon nie przyniesie wygranej, środki przeznaczone na jego zakup zostaną Ci zwrócone.

Dokładne zapoznanie się z regulaminem promocji

Wielu osobom wydaje się, że czytanie regulaminów promocji jest stratą czasu, ale nic bardziej mylnego. W nich zawarte są wszystkie ważne informacje dotyczące zasad przyznawania bonusów. Aby uzyskać korzyści wynikające z danej promocji, trzeba spełniać określone warunki. Dotyczą one m.in. wysokości stawianego zakładu, ilości zdarzeń na kuponie i innych. Regulaminy zazwyczaj są bardzo szczegółowe, więc czytanie wszystkiego nie ma sensu. Sporo bukmacherów na stronie z konkretną promocją przekazuje wspomniane wcześniej wymagania w bardziej przystępnej formie np. w punktach. Wynika z nich jasno, co trzeba zrobić, aby aktywować bonus i by został on naliczony w przypadku konkretnego zakładu.

Wpisanie kodu promocyjnego

Ważną kwestią, o której trzeba pamiętać podczas wykorzystywania bonusu, jest wpisanie kodu promocyjnego lub zaznaczenie chęci skorzystania z promocji, o ile to oczywiście wymagane. Sporo bukmacherów oferuje automatyczną aktywację bonusów po spełnieniu wymagań do ich uzyskania, jednak nie jest to standardem. O wpisaniu kodu promocyjnego trzeba pamiętać przede wszystkim w przypadku bonusu na start. W trakcie rejestracji i wypełniania formularza należy zwrócić uwagę na to, czy jest w nim miejsce przeznaczone na wpisanie kodu lub opcja do zaznaczenia, z której wynika, że jesteś zainteresowany otrzymaniem bonusu.

Sprawdzenie minimalnej stawki zakładu, kursu i liczby zdarzeń na kuponie

Zazwyczaj warunki, które trzeba spełnić, aby bonus został naliczony, koncentrują się wokół takich kwestii jak: Minimalna stawka zakładu, minimalny kurs na kuponie i liczba zdarzeń. Podczas typowania wyników musisz zweryfikować, czy spełniasz określone przez bukmachera wymagania. W innym wypadku nie będziesz miał możliwości skorzystania z promocji, a Twoje szanse na zwiększenie wygranej lub uzyskanie innych korzyści przepadną.

Obrót bonusem

Nierzadko, aby wypłacić pieniądze uzyskane z bonusu, trzeba nim kilka razy obrócić. Co to oznacza? Pojęcie to definiowane jest jako zagranie bonusem za wskazaną w regulaminie kwotę lub obstawienie określonej ilości zakładów. Dla przykładu, jeśli bukmacher wymaga obrotu x3 przyznanym bonusem, oznacza to, że trzeba postawić trzykrotność przyznanej kwoty, aby móc ją później wypłacić.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button