Jak odebrać darmowe 30 PLN od STS?

Legalny bukmacher STS nagradza wszystkich swoich aktywnych typerów za obstawienie meczy ze sportów wirtualnych. Wystarczy typować te zdarzenia, aby liczyć na darmowe środki!

Sporty wirtualne. Bonusy za aktywność od STS

Sporty wirtualne. Bonusy za aktywność od STS

Śmiało trzeba powiedzieć, że sporty wirtualne mają swoje atuty. Niewątpliwie największy z nich jest taki, iż są dostępne przez całą dobę. To sprawia, że w szybkim czasie można wygrać sporą ilość gotówki.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher STS, który w swojej ofercie promocyjnej posiada akcję „Ekstra 30 PLN. Zgarnij dodatkową kasę”, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach 7 do 10 lutego do godziny 23:59.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi do niej dołączyć jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu, a dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl.

Bonusy na sporty wirtualne

Bukmacher STS w promocji „Ekstra 30 PLN. Zgarnij dodatkową kasę” kwalifikuje kupony wielozdarzeniowe, na których muszą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia pochodzące ze sportów wirtualnych.

Jednak trzeba zamieć na uwadze, że kurs łączny kuponu nie może wynosić mniej niż 1.85.

Fortuna kod promocyjny. Bonus bez depozytu
Fortuna kod promocyjny. Bonus bez depozytu

W przypadku, gdy gracze zagrali kupony za łączną kwotę minimum 200 PLN w prezencie otrzymają premię w kwocie 30 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

1229 PLN na start w STS:

Limitowaną ofertę promocyjną każdemu użytkownikowi oferuje bukmacher STS na sam start, w której to można liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości dokonanie depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisania kodu promocyjnego —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. W STS rejestracja jest banalnie prosta i sprowadza się do zaledwie kilku kliknięć i podaniu paru danych osobowych. Dodać jeszcze trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button