Freebety za obstawanie europejskich pucharów w eWinner.

W związku z kolejną serią spotkań w fazie europejskich pucharów legalny bukmacher eWinner PL nagradza wszystkich swoich typerów freebetami za typowanie spotkań. Na konto każdego użytkownika może trafić nawet 90 PLN i to bez znaczenia, jak kupony zostaną rozliczone.

Co zrobić, aby odebrać freebety?

Co zrobić, aby odebrać freebety?

Nadmienić jest warto, że jest przed nami bardzo ciekawe wieczory związane z europejskimi pucharami, bo dojdzie do takich starć, jak m.in. Bayern Monachium – Barcelona, Liverpool – Ajax, Manchester City – Borussia Dortmund, czy też Lech Poznań – Austria Wiedeń.

Dodatkowo każdy typer może liczyć na freebety i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone w ramach oferty „90 PLN freebet europejskie puchary”, a jest ona dostępna wyłącznie do 15 września do godziny 23:59.

Gracz, który chce z niej skorzystać obowiązkowo musi do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu!

Darmowe bonusy za obstawienie meczy:

Warunki akcji promocyjnej „90 PLN freebet europejskie puchary” są niezwykle proste. Bowiem kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, które to muszą spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie pochodzące z rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
  • stawka kuponu wynosić musi równo 119 PLN
BOnus bez wpłaty własnej

Po zagraniu kuponu spełniającego powyższe warunki promocji gracz otrzyma freebet o wartości 45 PLN i bez znaczenia, jak zakład został rozliczony. Łącznie można otrzymać nawet 90 PLN.

Kod promocyjny w eWinner 2022:

Zakłady bukmacherskie eWinner online oferuje na sam start specjalny pakiet powitalny w następującej postaci: bezpiecznego pierwszego kuponu o wartości do 110 PLN, a także premia równowartości drugiego depozytu do 500 PLN.

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod jednym warunkiem. A dokładnie mówiąc, po wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby w eWinner kod promocyjny został wpisany, później nie będzie już takiej szansy.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button