Legalni bukmacherzy online

We wtorek 16 kwietnia bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom o 12%. Wystarczy jedynie dokonać zawarcia kuponu w godzinach 15:00 – 21:00, aby cieszyć się z większej wygranej u bukmachera.

Wygrywaj więcej z bukmacherem Forbet

Wygrywaj więcej z bukmacherem Forbet

Ta promocja jest skierowana do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak trzeba spełnić podstawowy warunek promocji, czyli dokonać zawarcia kuponu w dniu 16 kwietnia w godzinach 15:00 – 21:00.

etoto bonus za darmo 2019
etoto bonus za darmo 2019

Poza tym kupon musi spełnić następujące warunki promocji:

  • muszą znaleźć się na nim minimum trzy darzenia
  • kurs każdego zdarzenia będąc na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30
  • wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej

Jednak należy pamiętać o tym, że z tej promocji są wykluczone wszystkie kupony, które zostaną zawarte za środki bonusowe oraz kupony systemowe.

Spełniając powyższe warunki promocji, a do tego jeżeli bukmacher rozliczony kupon jako wygrany to automatycznie wygrana zostanie zwiększona o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. Darmowe zakłady, frebebety, bonusy bez depozytów. Kody promocyjne do bukmacherów internetowych.

Comments are closed.

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image