Expekt a polska licencja 2019

BetClic jest już w Polsce.  Czy to oznacza, że wkrótce dołączy do białej listy bukmacherów także Expekt? Sprawdzamy, jak w przypadku tego bukmachera wygląda polska licencja 2019!

Expekt a polska licencja 2019
Expekt a polska licencja 2019

Czy Expekt jest legalny w Polsce?

Mało kto spodziewał się, że będziemy pisać o marce BetClic czy Expekt w Polsce. Jeszcze do niedawna wydawało się, że obie te firmy pogodziły się z nowymi przepisami w naszym kraju i będą działały w tak zwanej szarej strefie. Nic bardziej mylnego – od końca października BetClic jest już w Polsce legalny! Czy teraz będzie pora na Expekt, ulubionego bukmachera w Polsce?

„Expekt to kiedyś czołowy bukmacher w naszym kraju, szkoda że nie starają się o zezwolenie bo im więcej bukmacherów legalnych w naszym kraju tym lepiej Na razie i tak nie jest źle bo bukmacherów online jest co raz więcej w Polsce.” – typer z forum betonline.net.pl

Gracze cieszą się na powrót znanego zagranicznego bukmachera, ale jednocześnie pytają także o kolejne marki. Wiadomo na ten moment, że nie uświadczymy w Polsce na ten moment takich marek jak MrGreen czy Betsson. Nie wiadomo jednak, czy rzeczywiście wkrótce do kraju nie powróci Expekt.

forbet kod bonusowy
Darmowy zakład w Forbet

Postaramy się uzyskać dla was informacje w sprawie portalu Expekt i licencji. Jeżeli okaże się, że coś jest na rzeczy, będziemy polować na Expekt kod promocyjny, tak aby nasi Czytelnicy na starcie otrzymali możliwie jak najlepsze warunki do obstawiania!

Licencje bukmacherskie 2019 mogą być naprawdę gorącym tematem. W końcówce 2018 roku w kwestii zezwoleń działo się sporo i niewykluczone, że ten trend będzie się utrzymywał!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button