Legalni bukmacherzy online

Ekstraklasa rusza pełną parą, a wraz z nią rozpoczyna się specjalny konkurs organizowany przez bukmachera Forbet. Do zdobycia jest nagroda główna w postaci 100.000 PLN w gotówce! Dowiedzcie się, na czym polega zabawa i jak dzięki niej coś zyskać!

Obstawienie Ekstraklasy to nie lada wyzwanie, ale można sobie z nim poradzić. Umiejętność obstawiania dokładnych wyników w konkursie Forbet przydaje się bardziej, niż nigdy, gdyż można dzięki niej zyskać nawet 100.000 PLN i to nie w formie bonusu, a środków pieniężnych!

Promocja jest dostępna tylko dla osób, które są zarejestrowane na stronie www.iForbet.pl. Podczas rejestracji, której możecie dokonać w każdej chwili, opcjonalnie można wpisać kod bonusowy uprawniający do większych korzyści na start. Kod brzmi: BETONLINE.

W konkursie Forbet można zdobyć następujące nagrody:

  • 6 trafionych dokładnych wyników – 100.000 PLN
  • 5 trafionych dokładnych wyników – iPhone 8
  • 4 trafione dokładne wyniki – 500 PLN bonusu

Zastanawiacie się, gdzie warto rozpocząć obstawianie meczów? Sprawdźcie, jak założyć pierwsze konto u bukmachera , a następnie dokonajcie wyboru zgodnego z waszymi wymaganiami. Pamiętajcie, że rankingi nie zawsze biorą pod uwagę elementy oferty, które przypadną wam do gustu albo są wam specjalnie potrzebne! Ostatecznie to przecież wy będziecie obstawiać, a nie twórcy danego zestawienia!

obstawianie ekstraklasy 2018


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Miłośnik bowlingu, e-sportu, w szczególnie CS:GO 2018, a także ligi hokeju NHL. Przede wszystkim obstawiam na żywo, ale czasem zdarza mi się fajny singiel pre-match. Na blogu piszę o wszystkim co związane z bukmacherką. Czasem pokuszę się też o jakiś poradnik!

Write A Comment

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image