Legalni bukmacherzy online

Ciekawą promocję dla swoich typerów oferuje bukmacher TOTALBet, który przyznaje darmowy bonus 10 PLN za kupon, aż do 19 lipca.

Bukmacher TOTALBet darmowe bonusy codziennie

Bukmacher TOTALBet darmowe bonusy codziennie

Ta akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest dla graczy o 19 lipca. A swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Udział w tej promocji biorą zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, na których będzie znajdować się minimum jedno zdarzeń z rozgrywek Copa America, Pucharu Narodów Afryki i Mistrzostw Świata U21.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.00.

Stawka kuponu natomiast musi wynieść dokładną kwotę 49 PLN.

Bukmacher przyzna darmowy bonus w wysokości 10 PLN za każdy zakład, który spełnia powyższe warunki promocji. Jednak należy pamiętać, że każdy użytkownik do 17 lipca codziennie może otrzymać jeden bonus!

Z promocji są wykluczone kupony z wykorzystaną opcją Cash-out oraz zakłady specjalne.

Freebet na start bez wpłaty:

Bukmacher TOTALBet oferuje darmowy bonus dla nowych graczy w wysokości 10 PLN. Wystarczy założyć nowe konto, aby otrzymać darmowe środki na grę.

Środki trafią na konto gracza bez dokonania żadnej wpłaty.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. Darmowe zakłady, frebebety, bonusy bez depozytów. Kody promocyjne do bukmacherów internetowych.

Comments are closed.

Bonus 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka w Betfan. Kod promocyjny: BETFAN
close-image