Darmowe bonusy dla graczy za obstawienie meczy

Bukmacher STS oferuje graczom specjalna ofertę promocyjną „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy”. Polega ona na obstawieniu meczy, a w zamian typerzy mogą otrzymać darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Codziennie 20 PLN za obstawienie meczy

Codziennie 20 PLN za obstawienie meczy

Śmiało można powiedzieć, że oferty bukmacherów „wracają do normalnych”. Rozgrywane są przecież pojedynki praktycznie już w każdej dyscyplinie, tj. piłce nożnej, siatkówce, tenisie, czy koszykówce.

Natomiast bukmacher STS oferuje wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną, w której to za obstawienie meczy gracze otrzymają dodatkowe środki i to niezależenie od tego, jak zakłady zostały rozliczone.

Jeśli jesteś zainteresowany akcją „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy” to musisz się do niej zapisać na stronie www.STS.pl, która to składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich trwa od poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59, aż do odwołania.

Darmowe 20 PLN codziennie za obstawienie meczy:

Warunki oferty promocyjnej „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy” są bardzo proste. Bowiem bukmacher STS kwalifikuje zakłady AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85.

Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się zdarzenia z dowolnej dyscypliny, jakie są dostępne u bukmachera STS. Jednak trzeba mieć na uwadze, że muszą one być z oferty przedmeczowej.

Warto jest wiedzieć, że zagrany kupon promocyjny musi zostać rozliczny w tym samym dniu co został zawarty.

sts darmowy bonus 2020
Bonus 29 PLN bez wpłaty własnej u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Gracz, który w danym dniu zagra kupon lub kupony za łączną kwotę nie mniejszą niż 100 PLN otrzyma w prezencie darmowe 20 PLN i to niezależnie , jak kupony zostały rozliczone.

Bonus bez wpłaty własnej u bukmachera STS:

Zakłady bukmacherskie STS oferują wszystkim graczom na start bardzo ciekawy pakiet powitalny, w którego skald wchodzą:

  • bonus 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premia równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będa aktywne użytkownikom pod warunkiem, że wpiszą oni limitowane hasło promocyjne —>> BETONLINE w czasie zakładania konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button