Darmowa gotówka dla graczy od Fortuny. Pula nagród 20 000 PLN

Legalny bukmacher eFortuna rozdaje bonusy swoim aktywnym typerom, którzy obstawiają zmagania z piłki nożnej. W ramach akcji „Ekspert +” można liczyć nawet na nagrodę główną, która wynosi 20 000 PLN.

Ekspert + z pulą nagród 20 000 PLN

Ekspert + z pulą nagród 20 000 PLN

Podczas najbliższego weekendu można powiedzieć, że ciekawych starć na pewno nie powinno brakować w czołowych ligach europejskich, ponieważ dojdzie do takich potyczek, jak m.in. Lazio – Napoli, Sevilla – Betis, Lyon – Lille, czy też Chelsea – Liverpool.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher www.eFortuna.pl i oferuje akcje promocyjną „Ekspert +”, która trzeba powiedzieć, że jest aktywna wyłącznie do 26 lutego do godziny 14:00.

Bonusy za obstawienie meczy w Fortunie:

Bukmacher eFortuna dopuszcza wyłącznie w promocji „Ekspert +” kupony wielozdarzeniowe tzw. AKO, na których to koniecznie muszą znajdować się następujące spotkania:

  • Chelsea – Liverpool
  • Cr. Palace – Burnley
  • Troyes – Marsylia
  • Lyon – Lille
  • Mallorca – Valencia
  • Sevilla – Betis
  • M gladbach – Wolfsburg
  • Union – Mainz
  • Sassuolo – Fiorentina
  • Lazio – Napoli
500 PLN na start dostępne na www.Fuksiarz.pl. Kod promocyjny –> BETONLINE

Na każde z tych pojedynków gracz koniecznie musi oddać typy w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które do dodatkowo muszą być z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali powyższe mecze to oczywiście poza wygraną gotówką mogą liczyć na kolejne środki. A dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Fortunie?

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu użytkownikowi specjalny pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać nawet 2720 PLN! Jednak niżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie w momencie, gdy typer wpisze kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Już wówczas za samo założenie konta typer dostanie 20 PLN i to bez żadnej wpłaty! Poza tym pierwszy zakłąd jest objęty ubezpieczeniem do 600 PLN.

A to nie wszystko. Na kolonijną premię gracz będzie mógł liczyć, jak dokona drugiego depozytu,a wówczas otrzyma jej równowartość, aż do 2100!!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button