Czy opłaca się mieszać dyscypliny na jednym kuponie?

Zaczynasz coraz bardziej interesować się zakładami bukmacherskimi? Od zawsze lubiłeś sport, a teraz poznałeś też tę dziedzinę? Jest wiele aspektów, które wpływają finalnie na uzyskiwane rezultaty w podmiotach hazardowych. Aktualnie od kilku dni masz konto w Betfan? Nie masz zielonego pojęcia, co konkretnie może być tam obstawiane? Czy opłaca się umieszczać na jednym kuponie wydarzenia z rozmaitych dyscyplin? Dlaczego nie jest to polecane przez specjalistów?

Jakie kupony możesz obstawiać?

Profesjonalne podmioty hazardowe zdają sobie na pewno sprawę z tego, że jest coraz większa konkurencja. Dlatego oferują fachowe i zarazem elastyczne usługi. Tak jest np. w tym aspekcie. W firmie bukmacherskiej Betfan możesz obstawiać przeróżne kupony. M.in. są to single. Warto wyjaśnić, że to opcje składające się tylko z jednego wydarzenia. Do wyboru masz także kupony akumulowane. W tym przypadku gracz wybiera minimum dwa wydarzenia. Jeśli ktoś zdecyduje się na kupony obejmujące np. kilkanaście, czy kilkadziesiąt wariantów, to wówczas typuje tak zwane „taśmy”. Dla bardziej zaawansowanych graczy są zaś kupony systemowe. To nie wszystko. Warto zaznaczyć, że w tym podmiocie hazardowym możesz swobodnie obstawiać nie tylko rozmaite kupony, ale także przeróżne zakłady. Np. krótkoterminowe, czy długoterminowe. W ofercie nie brakuje wydarzeń na rozmaite dyscypliny. Dlatego firma bukmacherska Betfan jest coraz popularniejsza.

Dlaczego warto skupić się tylko na jednej dyscyplinie?

Oczywiście, na tym polu nie ma żadnych ograniczeń. To oznacza zatem, że możesz typować np. na jednym kuponie mecz piłkarski, koszykarski, coś z tenisa ziemnego i na dokładkę hokej na lodzie itp. Masz pełne pole do manewru. To jednak nie oznacza, że taka taktyka jest dobra. Generalnie eksperci rekomendują, by skoncentrować się tylko i wyłącznie na jednym sporcie. Dlaczego? Zaklady bukmacherskie w Betfan są oczywiście bardzo urozmaicone. Jak już wiesz, możesz zdecydować się na przeróżne sporty. Dobrze byłoby jednak postarać się zostać prawdziwym ekspertem od danej dziedziny. Może to być np. piłka nożna, skoki narciarskie, tenis ziemny itd. Co więcej, warto to nawet nieco zawęzić. Łatwiej będzie Ci być bowiem ekspertem tylko od Premier League niż od wszystkich lig futbolowych, prawda? Aby mieć szanse na uzyskiwanie dobrych wyników w podmiotach hazardowych, trzeba posiadać sporą wiedzę. Same zainteresowania to za mało. Należy regularnie poszerzać wiadomości. By np. wiedzieć, jakie drużyny są najlepsze, czy które kluby grają najbardziej ofensywnie (ma to zaś znaczenie np. pod względem obstawiania overów i underów). Jeśli będziesz grał rozmaite sporty, to zabraknie Ci czasu, by zdobyć ekspercką wiedzę.

Dobrze byłoby obstawiać wyłącznie single

Sporo osób gra pojedyncze wydarzenia. I ogólnie są bardzo zadowoleni z takiej taktyki. Jeśli będziesz obstawiał single, to znajdziesz czas, by wszystko dokładnie przeanalizować. A trzeba skupiać się nie tylko na kwestiach podstawowych, ale także dodatkowych. Im więcej typów na kuponie, tym zaś większe ryzyko porażki i utraty zainwestowanego kapitału.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button