Czy łatwo jest wygrywać u bukmacherów?

Wygrywanie u bukmachera często jest porównywane do wygrywania na loterii, ale z drugiej strony to jest mimo wszystko do zrobienia. Dlatego też dziś przedstawimy ci argumenty, które pomogą ci ocenić, czy łatwo jest wygrywać u bukmachera – czy też nie!

Wygrywanie za pomocą bonusów?

Prawdą jest, że bukmacherzy w standardzie oferują bonusy na start, ale w większości przypadków robią to w celu zachęcenia graczy do założenia konta, ale jak we wszystkim jest oczywiście haczyk. Wystarczy spojrzeć na zasady wypłaty danego bonusu, ale to omówimy je później. Dlatego jeśli chcesz zacząć od wypłacenia bonusu ze swojej pierwszej wygranej – najlepiej od początku do końca zapoznać się z regulaminem danej promocji. Zwykle w tym miejscu buk umieszcza najważniejsze informacje o tym, w jaki sposób możesz wypłacić bonus.

Z punktu widzenia buka idealnym rozwiązaniem jest sytuacja, w której gracz traci przydzielone mu wolne środki z bonusu na start, a miej uczciwi bukmacherzy o niskiej reputacji wymagają od swoich klientów naprawdę niebywałych rzeczy, aby wypłacenie bonusu byłoby możliwe. Pamiętaj w końcu, że w 99% przypadków musisz wpłacić depozyt, aby w ogóle otrzymać swój bonus na start.

Jak nie dać się bukmacherowi?

To bardzo proste, nie musisz nawet zakładać konta u danego bukmachera, ponieważ wystarczy znaleźć odpowiednie rankingi bukmacherskie – istnieje wiele stron, które oferują pełną analizę ofert bukmacherów – jedną z nich jest Mightytips Polska, lub na przykład betonline. Wybór tak naprawdę zależy od ciebie, jednakże pamiętaj o tym, że najlepiej jest korzystać z popularnych serwisów, które poleca wielu graczy.

Jak wygrywać za pomocą bonusu bukmacherskiego?

Oczywiście wygrywając zakład. No ale przecież mówiliśmy o haczyku, czyż nie? Także w teorii wystarczy na początku wpłacić kaucję i dajmy na to, że bukmacher podwoi twój depozyt. Pamiętaj jednak, że te środki nie trafiają na twoje konto, tylko na konto bonusowe co w rzeczywistości zamraża nasze środki i uniemożliwia im wypłacanie pieniędzy na konta bankowe, dopóki nie spełnimy wymagań dotyczących zakładów zawartych w regulaminie, dlatego też warto jest czytać regulaminy przed obstawianiem!

Czytaj regulaminy!

Oczywiście bukmacherzy wykorzystują tę sztuczkę nie tylko w bonusie powitalnym, ale także w kolejnych bonusach lojalnościowych i darmowych zakładach. Zastanawiasz się, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną dzięki bonusom bukmacherskim? Otóż najlepiej jest po prostu korzystać z tych, które najłatwiej jest wypłacić. Wszystko, co możesz w końcu zrobić, to uważnie przeczytać warunki bonusu, aby uniknąć irytujących niespodzianek w przyszłości.

Czy warto jest w ogóle korzystać z bonusów?

Otóż w głównym założeniu nie – ale z drugiej strony jeśli zdajesz sobie sprawę z tego, że nie otrzymasz zwrotu – możesz wykorzystać je po to, aby zdobyć dodatkowe doświadczenie na zakładach, które przyda ci się później. W końcu wygrywanie z bukmacherem nie jest łatwe, a jeśli chcesz sobie to ułatwić, to musisz się postarać.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy Polskich bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Polscy bukmacherzy online

Back to top button